Ta_nyaaaaaaa

Моя ранкова доглядова рутина за обличчям сьогодні 🧖‍♀️

Моя ранкова доглядова рутина за обличчям сьогодні 🧖‍♀️
Моя ранкова доглядова рутина за обличчям сьогодні 🧖‍♀️

Доброго зимового недільного ранку, красуні ❄️

Вирішила взяти вас з собою у ванну та показати свою доглядову рутину за обличчям сьогоднішнього ранку 🙃 Так, інколи вона відрізняється, але сьогодні я використала саме ці продукти. Про кожен етап і баночку детальніше нижче 🥰

Мій ранковий догляд розпочинаю з очищення. Сьогодні замість пінки чи гелю використовую ензимну пудру Stop Acne від бренду pHarmika. Її я придбала зовсім нещодавно після консультації у косметолога.

Поки продовжую тестувати цей засіб, тому детальніший відгук з остаточними враженнями буде пізніше. Саме формат ензимної пудри у мене опинився вперше.

Відразу скажу, що після шкіра стає м’якою, гладкою і немає відчуття очищення «до скрипу»

Наступним етапом у мене є тонізація. За допомогою пальчиків наношу базовий зволожуючий тонік Bielenda Super Power Mezo Tonik. Він гарно тонізує, зволожує і підготовлює шкіру до наступних доглядовиє засобів.

Після повного поглинання шкірою тоніка, я наношу мою улюблену і таку знамениту маску очищувальну і відбілювальну маску з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 українського бренду Sane.

Це маска, від якої я бачу миттєвий ефект: очищена, освітлена, свіжа, сяюча шкіра обличчя із значними змінами у тоні - він максимально рівний. Також маска підсушує дрібні висипання, «згладжує» пори, роблячи їх менш помітними, знімає запалення та почервоніння👍🏻

Відчуваю, вона у мене буде постійно на повторі.

Використовую щонайменш 2 рази на тиждень, але стараюся через день.

Залишаю на 15-20 хв.

Я вирішила, що сьогодні день для баловства, тому дістала з холодильника патчі Bioaqua і завершила ними образ із маскою 😂

Залишаю до змиття маски.

😶 ці патчі навіть холодні безтолкові. Трішки оствілилась шкіра навколо очей і стала більш гладкою. Такий же ефект я отримую від холодних ложок (і навіть краще). А що я хотіла за такі гроші? Правильно - нічого, але настрій зранкчку собі зробила 😌

Зі спливом часу я знімаю патчі та змиваю маску з обличчя.

❗️Кожного разу після контакту з водою легко промокаю обличчя одноразовими паперовими рушниками. Саме промокаю, не докладаючи зайвих зусиль, щоб не травмувати шкіру. + при кожній доглядовій рутині наношу засоби масажними лініями, виконуючи легкі та приємні рухи. З часом помітила, що це дуже позитивно впливає на обличчя, а також я забула про набряки.

Після змиття маски використовую саме тонер, так як він більш щільніший, ніж тонік, завдяки чому краще та глибше зволожує шкіру після масок.

Тонер улюблений з екстрактом астрагалу від Pyunkang Yul.

Робила про нього окремий допис - https://club.makeup.com.ua/post/20488/

На суху шкіру сухими руками після поглинання тонера наношу сироватку для обличчя з тронексамовою кислотою у ліпосомах від Sane.

Її я використовую тричі на тиждень. Інколи зранку, інколи ввечері (переважно ввечері).

Тестую близько місяця, але ще не готова дати остаточний відгук. Про це пізніше.

А тепер цікавинки))

Уже завершаючими етапами рутини є зволоження шкіри із зони навколо очей та загалом обличчя.

Зараз тестую 2 засоби із подарункового сету польського преміум-бренду косметики Dr. Irena Eris: крем для шкіри навколо очей та денний крем для обличчя.

Звісно, про повноцінні враження говорити зарано, бо користуюся баночками лише п’ятий ранок. Але уже можу сказати, що крем для очей вау, він мені дуже зайшов 😍

Про крем для обличчя поки нічого не скажу, щоб не погарячкувати.

Признаюся, що ці баночки мені було страшно починати тестувати))) Ну лякають мене ті 40+ у віковій категорії, коли маю у паспорті 21. Але цікавість взяла своє 😅

Ось така моя ранкова рутина для обличчя вийшла сьогодні 🧖‍♀️

А ви уже знайомі з якимись із засобів з цього допису? Користувалися/користуєтеся ними? Які враження? З радістю почитаю у коментарях 🤗❤️

Гарного дня і бережіть себе 💕