𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.

Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.
Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.
Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.

Це вже не перший у мене крем від Farmstay, але мабуть єдиний, який здивував своєю консистенцією.

Я купувала його наприкінці літа і використала лише 1/3, тому в повній мірі склала про нього свої враження.

Шкіра в мене комбінована, вона схильна до жирності в теплий період і до сухості в холодний.

Одразу після покупки я зробила висновки, що кремом буду користуватися тільки на ніч, так як в день від нього швидко жирнішала шкіра і сильно блищала у другій половині дня. Зараз же користуюсь ним і в день і в ночі, (попередньо під сиворітку) і мене все влаштовує.

Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.
Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.
Зволожуючий крем з муцином равлика з незвичайною консистенцією.

Крем має великий об'єм, цілих 100 мл.

Колір білий, запах ніжний і приємний, зовсім ненав'язливий, мені подобається.

У баночці здається, що густий, але насправді консистенція в нього більш рідкувата і має свої особливості.

Справа в тому, що набираючаю крем будь то лопаточкою, чи пальцями, він тягнеться немов павутинка, тому зробити це охайно, щоб не забруднити щось (одяг і т.д.) вдається не завжди, але я пристосувалась, хоча і нерідко ця павутинка на мені поза межами обличчя.

Текстура в'язка, насичена, але не жирна, тактильно характерна для засобів з муцином. На шкірі крем більш прозорий і схожий на емульсію.

Крем добре розподіляється по обличчю, поглинається не миттєво, приблизно за пару хвилин, що в принципі навіть швидко, але саме в процесі, коли шкіра його вбирає, то може відчуватися незначна липкість. Тільки тоді, як засіб остаточно всмоктується, то відчуття комфортні і липкість знакає

Крем дуже гарно зволожує шкіру, я б навіть сказала, що інтенсивно її насичує і надає шикарної м'якості. На дотик шкіра ніжна-ніжна, більш еластична і гладка.

Цей засіб дуже добре доглядає і підтримує баланс вологи в клітинах, допомогаючи справитися з лущенням і сухістью.

Зараз, коли я використовую його зранку, то шкіра не так швидко починає блищати, як було в теплу пору року, хоча блиск і з'являється згодом, але він в межах допустимого.

Крем не забиває пори і не провокує на обличчі висипання. Як база під макіяж - чудово себе поводить і не конфліктує з тоном. Він не тяжкий, шкіра з ним дихає, просто якщо вона схильна до жирності, то ось так себе з ним поводить.

Гадаю, що як раз за зиму його повністю використаю і зроблю з ним перерив.