𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Найкраща щітка для волосся

Найкраща щітка для волосся

Tangle teezer original - для мене найкраща щітка для волосся!

Моя перша Tangle teezer у рожево-чорному кольорі прослужила мені багато років і у черговий раз я вирішила взяти у чорному під назвою Panther black.

Спробувавши таку щітку, до інших я більше не торкалась. Навіть коли я йду до перукарні, то завжди її беру з собою, бо інші мені дуже деруть волосся і погано його розчісують.

Спершу треба трохи звикнути до її форми, але це не займає багато часу. Мені дуже зручно нею користуватися, форма ергономічна і як раз гарно вміщується у долоні.

У мене фарбоване тонке волосся. Я завжди його розчісую у вологому стані і Tangle teezer original дуже добре з цим справляється. Вона робить це так так швидко і легко, наче це магія! Щітка дуже бережно розплутує і розчісує волосся, не розтягує його, не видирає і не травмує.

Зубчики не жорсткі, не царапають шкіру голови і не викликають якихось неприємних відчуттів, напроти за їх допомогою ти отримуєш класний массаж голови.

Якість матеріалу дуже висока і я в цьому впевнилась за багато років на першому прикладі. Весь той час я навіть сушила волосся з феном і тільки с плином тривалого часу на щітці з'явилася деформація по центру корпуса, де щітка може відкриватися навпіл, але вона своє сумлінно відслужила, тому в мене немає нарікань.

Я дуже обожнюю Tangle teezer original. Інші пробувати навіть не хочеться. Я і не уявляю як би без неї обходилась, бо вона для мого пошкодженного волосся просто спасіння!

Для тих, хто ще сумнівається - даремно, бо вона чудовий помічник і для мене вже незамінний аксесуар.

Panther black зовсім не викликала нарікань, зроблена якісно і чарівно виконує свою функцію!

Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся
Найкраща щітка для волосся