𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.

Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.
Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.
Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.

У мене багаторічний досвід з освітлення волосся (а саме мелірування) і за весь цей час я перепробувала безліч тонуючих шампунів. Багато з них хоч і добре нейтралізували небежану жовтизну, але сильно сушили волосся. А воно в мене і без того пошкоджене, та посічене, тож такі засоби можно сказати, що негативно впливали на його стан.

Із останніх покупок Matrix став для мене справжньою знахідкою, бо це перший шампунь, який так бережно діяв на моє волосся і зовсім його не сушив.

Тонуючий шампунь має приємний аромат, консистенція в нього середня (не густа і не рідка). Він дуже гарно пінится і ефективно очищує волосся. Пігмент може в'їдатися в шкіру, тому з ним слід використовувати рукавички.

Мене насправді дуже здивувало те, як він м'яко і бережно очищує волосся. Багато інших в процесі мені гарно так плутають, а цей - ні. Після використання волосся не пушиться, як після других і виглядає воно більш доглянутим: на дотик гладке і візуально більш блискуче.

Що ж стосується самого тонуючого ефекту, то Matrix непогано відтіняє волосся і придає їм холодний попелястий і, можна навіть сказати, що перлинний відтінок, але з сильною жовтизною і мідними відтінками може не впоратися. В мене були шампуні, які трохи інтенсивніше це робили, але ж тоді були і негативні наслідки, які очевидно відражалися на стані волосся.

Matrix добре працює саме на гарненько так світлому волоссі і якщо сам блонд без явної жовтизни і хочеться придати йому попелястий тон, то в такому разі він ідеальний.

Для кращого результату шампунь бажано трохи довше потримати, не менше 3 хв., а то і всі 5, тоді результат буде більш вираженим.

Витрачається шампунь екомно, його треба зовсім небагато, бо він добре піниться. На шкірі голови негативних реакцій (зуду, лупи) не спровокував. Додаткового об'єму не надає, але і не скрадує той, що є завжди. Свіжість волосся не продляє. От ті шампуні, котрі мені раніше підсушували волосся, саме із-за цього як раз і трохи відтягували швидке загрязніння, але такою ціною я цього не хочу.

Я дуже задоволена шампунем від Matrix і обов'язково як закінчиться, то куплю повторно.

Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.
Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.
Найкращий для мене тонуючий шампунь, який не сушить волосся.