𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Якісний чохол від Wobs

Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs

Вітаю!

Мабуть ні для кого не секрет, що для того, щоб кісточки для макіяжу довго прослужили, їх треба правильно зберігати. Зараз достатня різноманітність таких аксесуарів для косметичних пензлів, але для мене найпрактичнішими являються саме чохли.

Річ піде про чохол від відомої торгівельної фірми Wobs.

На момент, коли я його заказувала, в мене було небагато пензликів, тому я обрала на 12 штук. Потім, коли в мене з'явилося ще більше кісточок, то я подумала, що краще б було взяти на більше позицій, тому мені прийшлось купляти ще один чохол, але я взяла вже в іншому форматі від Nyx (він теж як чохол, але його можно вивертати і він як тубус/чи щось подібне).

Що стосується чохла від Wobs, то я від нього в захваті! Він крутий! Виглядає стильно, матеріал приємний, м'який, якісний, як і його пошив. В цьому плані в мене зовсім нема нарікань - в ньому все ідеально!

Чохол доволі компактний, не громоздкий. Я шукала саме на кнопках, магніти добре притягуються і тримають.

На фото можно побачити, що в чохлі різні по розмірам відсіки для пензлів: є 2 великих для габаритних кісточок, декілька середніх і для маленьких пензлів з тонкою ручкою.

Даним чохлом я повністю задоволена, за ним легко доглядати, якщо десь забрудниться, а завдяки достатньо компактному розміру можно брати з собою. Цей варіант думаю буде доречі більше для домашнього/власного використовування, бо для візажистів звісно ж, що він замалий.

Покупкою я дуже задоволена.

Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs
Якісний чохол від Wobs