𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Натуральный бальзам який добре доглядає за губами

Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами

Вперше, ще в тому році я спробувала натуральний бальзам від Mayur з манго і одразу закохалася в цей засіб! Мені його вистачило майже на рік, якщо не більше. І він ще повністю не скінчився, просто я наперед вирішала про запас взяти ще один від цього бренду, але з кокосом.

Заказувала на цьому сайті і він вже йде в оновленому дизайні, але мені прислали ще в попередній версії, хоч і строки в ньому і порядку (до 27 року начебто).

Бальзамчик випускається в картонній коробочці. Формат для мене зручний, хоча спершу треба звикнути до колесика. З першим бальзамом ніяких проблем не було, лиш під кінець, а з кокосом - нажаль відразу. Я читала, що багато хто зауважував, що механізм хлипкий, може завдати і т.д. Ось з цим бальзамом і в мене такий казус з першого використання. Після викручування назад він повністю не повертатися, потрібно допомогати пальцем заштовхувати. Можливо виробник все ж таки щось змінить в цій конструкції і покращить її, щоб не виникало таких неприємностей...

Не дивлячись на цей момент, сама якість бальзама дуже гідна і не поступається більш дорогим і відомим брендам.

У мене дуже проблемна шкіра губ, вона завжди пересихає, в холодний період лущиться і з'являються тріщинки. І цей бальзам дуже добре доглядає за губами!

Відмічу, що він один із найкращих по своїм властивостям і догляду, що в мене були.

Стік жовтого/медового кольору, твердий, але швидко тає на губах. Аромат у бальзама не чисто кокосовий. Якщо ви чекаєте, що він буде як у Bounty, то я вас засмучу. Він не схожий. Можливо я чекала такий і в цьому плані засіб трохи не оправдав моїх сподівань, але він по своєму приємний. Кокосом він як би і пахне, але на фоні, в перемішку з карамельно-ванільним ароматом. Більш нагадує солодкі цукерки.

От у манго все було достатньо однозначно - аромат був суто манговий.

Кокосовий бальзам від тепла губ добре тає і рівномірно розподіляється, гарно зволожує, живить, розгладжує шкіру губ і надає їм більш доглянутого вигляду. Він надійно захищає і допомагає швидше відновитися шкірі.

На губах відчувається комфортно, не липне, присмак приємний, довго тримається.

Бальзам дуже економно використовується.

Незважаючи на деякі нюанси, він мені дуже подобається.

Це прекрасний бюджетний варіант від нашого українського виробника!

КСННе

отеНе

к

Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами
Натуральный бальзам який добре доглядає за губами