𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Гарний бюджетний праймер від Lamel

Гарний бюджетний праймер від Lamel

У пошуках бази під тіні свій вибір я зупинила на Lamel.

Формат праймера зручний і мені він дуже нагадує консилер, при цьому не тільки зовнішньо.

Аплікатор у вигляді акуратного ворсистого спонжа. На себе набирає достатнью кількість продукту.

Текстура у нього приємна, по відчуттям теж нагадує консилери, відтінок світлий беж, запах як і у деяких тональних засобів. Консистенція не густа, але і не рідка, як раз те що треба.

У користуванні все комфортно. В мене праймер застигає не миттєво, тобто є час його гарно його розподілити. На шкірі він виглядає як той же самий консилер, чи тональний крем/основа, висвітлює і вирівнює тон.

Не дивлячись на те, що сама по собі кожна в мене комбінована і схильна до жирності, на повіках зазвичай тіні тримаються добре, але без праймера вони виглядають не так пігментовано.

З цією ж базою все по іншому. Тіні добре наносяться і мають насичений колір. На протязі дня їх стійкість суттєво збільшується. В складки повік нічого не скочується. Шкіру праймер не сушить і не викликає подразнень.

Це була дуже бюджетна, але така вдала покупка! Раджу до нього приглянутися, бо він вартий уваги.

Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel
Гарний бюджетний праймер від Lamel