𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Чудова новинка від Garnier

Чудова новинка від Garnier

Цей шампунь я купувала ще влітку. По-перше він зацікавивив мене тим, що позиціонувався як зміцнювальний, який укріплює волосся і зменшує його випадіння. А на той час в мене сильно випадало волосся. У мене так завжди, волосся починає більш активно випадати з самого початку літа і так до зими. Потім цей неприємний процесс якось різко завершується і линька закінчується. Я хоч і не сильно вірила, що лише один шампунь зможе ефективно вирішити проблему, але дуже хотілось спробувати цю новинку.

Шампунь з сицилійським апельсином повністю прозорий, він не густий, а більш рідкий. Від цього і витрачається не дуже економно, але пінится добре. Засіб має дуже приємний цитрусовий аромат, такий бадьорий і соковитий, що піднімає настрій!

Волосся очищує якісно і досить обережно, не пересушує.

Додатково об'єму не надає, але і не забирає той, що є.

Волосся після нього слухняне, розсипчасте, приємне на дотик. Але ж це в комбінації з іншим доглядом.

На шкірі голови негативних реакцій я не помітила, зуду, чи лупи шампунь не провокує.

В мене жирна шкіра голови і хотілося б, щоб засіб трошки подовжував чистоту, але волосся забруднюється як завжди. Тобто, для жирного типу шампунь більше підійде для частого миття.

Властивості, а саме гарне і дбайливе очищення мені сподобалось, особливо аромат апельсину, який ще довго відчувається на волоссі. А от якихось змін по приводу укріплення і зменшення випадіння зовсім не сталося. Але ще раз повторюсь, що я і не сподівалась, що шампунь може з цим справитися.

В цілому, ця новинка залишила приємні враження.

Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier
Чудова новинка від Garnier