Ta_nyaaaaaaa

Легендарний блиск для губ Maybelline Lifter Gloss 🫦✨

Легендарний блиск для губ Maybelline Lifter Gloss 🫦✨
Легендарний блиск для губ Maybelline Lifter Gloss 🫦✨
Легендарний блиск для губ Maybelline Lifter Gloss 🫦✨

А хто ще не чув про блиски для губ Maybelline Lifter Gloss?)) Думаю таких дівчаток немає. Інша справа чи бачили їх і тестували загалом - таких теж мало, мені здається)

Я вперше познайомилася з блиском Мейбелін у лютому 2023 року. Насправді довго наважувалася на покупку, так як блисків дорожче 150 грн ніколи не мала. Але подумала що я ПОВИННА затестити цей мега-популярний блиск. Моїм першим став блиск у відтінку 03 Moon і я щиро обожнюю його до сьогоднішнього дня. Це напівпрозорий нюд із дрібними блискітками. Я відразу закохалася у нього.

Але сьогодні не про нього. Сьогодні на огляді відтінок 04 Silk.

Дизайн дуже простий, але водночас гарний, мінімалістичний і стильний. Мене таке і притягує 😅

Флакон виконаний із товстого прозороготпластику, через який уже видніється сам блиск, його відтінок і текстура.

Обєм блиску становить 5,4 мл. Ніби і непогано, але у мене він закінчується швидко 🥲

Аромат дуже схожий до запаху всіх засобів для губ Мейбелін - приємний, солодкий, карамельно-шоколадний. До речі, на смак вони також солодкуваті.

Дозатор представлений у вигляді звичного усім обмежувача, який гарно справляється із своєю задачею. Хоча, на мою думку, у Вініл Інк продукт дозується краще. Із блиском Ліфтер Глос у мене інколи виникають проблеми із дозованою кількістю продукту - його трохи забагато.

Аплікатор доволі величенький, на кінчику є невелике скошення/зріз. Саме завдяки такій формі аплікатора блиск наносити одне задоволення, ну дуже зручно ☺️

Текстура ідеальна для блиску. Він не рідкий, не занадто в’язкий, завдяки чому легко і рівномірно розприділяється на губах.

Відтінок у мене 04 з гарною назвою Silk.

Відразу зауважу, що те, як виглядає блиск свотчем на руці (помітно на фото та відео) більше співпадає із дійсністю. На губах на деяких фото він чомусь здається персиковим 😶

Блиск у 04 відтінку - це приємний нюд із рожевим підтоном. Не надто світлий і не такий прозорий, як мій попередній блиск цієї серії у 03 відтінку (він так і залишається улюбленим 🥹🫶🏻). Він містить у собі мікро-мікро блискітки свого ж відтінку, які я не змогла вловити навіть для відео. Для мене вони непомітні і на губах блиск просто приємно переливається.

Також хочу спробувати 24 і повторити той самий 03.

Відчуття на губах 👄✨

Блиск відчувається дуже комфортно. Він трішки липкий. Що мені найбільше у ньому подобається - це зволоження. Так, цей блиск не просто надає сяяння губкам, а ще й не побоюся цього слова ідеально зволожує їх 💧

Стійкість напевно як і у будь-якого блиску не дуже тривала. У мене це близько 3-4 годин, і я вважаю це достойним результатом.

Lifter Gloss я ношу з собою і за потреби поновлюю.

У день використання губи чудово зволожені, не потребую жодної гігієнічни. Тому, я думаю, що гіалуронова кислота у складі діє 😁

І саме у комбо з олівцями цей відтінок блиску мені подобається більше. Це у той час, як 03 відтінок я любила носити у соло 😁

Мої комбо:

Блиск Lifter Gloss + олівець для губ Lamel 405

Блиск Lifter Gloss + олівець для губ Lamel 410

Ось таким було моє ближче знайомство із блисками Мейбелін)) А ви уже знайшли свій відтінок серед них? 😉