Вікторія М🌹

Ну нарешті! Невже це конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?

Ну нарешті! Невже це  конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?

Для мене так! Достойна заміна, та про це пізніше


Цей віск для мене не перший та далеко не перший засіб для укладання брів
Відомим способом укладати брови гелем Got2b для волосся я також користувалася, але настав час спробувати щось новеньке

Ну нарешті! Невже це  конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?
Ну нарешті! Невже це  конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?
Ну нарешті! Невже це  конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?
Ну нарешті! Невже це  конкурент для Got2b Glued Spiking Glue?

Мій скептичний настрій до воску від українського бренду Mayur існував, поки, дякуючи Makeup Club, я не натрапила на декілька дописів про нього
Дівчатам він зайшов, та що там казати - ціна була ну дуже приваблива за 10мл. продукту
Тож будь що буде - я замовляю!
Було у мене лише одне вагання між ним та воском Zola, який був в наявності лише в об'ємі 50мл., тож логічніше було взяти Mayur: майже однакові відгуки, але ціна і об'єм були вирішальними критеріями

Пакування миле та стильне, відкривши, спочатку побачила круглу коробочку, потім щіточку

Користуватися нею я буду максимум для вій або буду розчесувати брови зранку)

У воску яскравий рожевий колір, який я обожнюю, майже відсутній запах

Консистенція м'яка, не треба нічого мочити або з трудом набирати, щіточка легко ковзає по поверхні і не набирає одразу забагато

Покажу вам результат першого користування і ви маєте зрозуміти чого я в захваті)

Я використовувала щіточку від гелю Lamel
Віск гарно розділяє і не склеює волоски та не залишає білого нальоту і такого вологого фінішу як після ламінування (знаю багатьом це важливо, та я не маю нічого проти мокрого ефекту)
Я люблю спочатку зачесати брови наверх, а потім зробити контур щіткою зверху хвостика брови
Фіксує чудово, але не намертво і тому нічого не стягує і не доставляє дискомфорт

Чого не скажеш про Got2b Glued Spiking Glue, після якого є і білі сліди і комочки як від клею і сушить шкіру навколо брів, де в мене з'явились дивні плями


Ще одна причина, чому Mayur мені подобається більше - зручність нанесення


Тому ставлю воску 10 зірок ⭐ аж так він мені сподобався