𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками

Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками

Консилер від Ln pro був доволі бюджетною і можно сказати, що вдалою знахідкою, але він не є самим улюбленим, хоча мені і подобається. Я часто ним користуюсь і він мене влаштовує.

В лінійці представлено всього 2 відтінки: #101 і #102.

Я обрала перший варіант, і то він не настільки світлий, як я полюбляю. В порівнянні, допустимо, з Catrice він трохи темніший, але не можна сказати, що набагато. В принципі для світлої шкіри він підійде, але якщо ви любите значно висвітлювати певні ділянки, то він не дасть такого ефекту. Одразу після нанесення консилер візуально висвітлює, але він має особливість швидко адаптуватися під власний тон шкіри. Іноді я його використовуюю під очі, але найчастіше маскую за його допомогою різні недоліки.

Доречі, слід звернути увагу, що об'єм консилера цілих 15 мл, а це дуже багато як для такого засобу.

Формат для мене зручний. М'яка міні-туба оснащена спонжем-аплікатором, з м'якеньким на дотик ворсом, чи що там за матеріал... Надавлюючи на тубу, консилер у невеликій кількості просочується на спонж.

Я вже писала, що відтінок не супер світлий, але в межах допустимого для світлої шкіри. Він нейтральний, не рижить. Я б не сказала, що консилер окислюється, просто він швидко підстраюється під власний тон. Жовтих і темних пятен не створює.

Засіб легко наноситься і гарно розтушовується, як пензлем, так і пальцями. Мені подобається його поведінка, якщо наносити під очі: він не сушить шкіру, не западає в складочки і не підкреслює зморшки. В нього гарна стійкість. Сильних темних плям під очима в мене нема, як і виражених синців. Лише іноді від недосипання, чи перевтомлення. Консилер непогано освіжає шкіру, придає більш відпочивший вигляд і вирівнює тон.

Також він гарно маскує різні недоліки: сліди від постане, різні почервоніння і т.д.

Едине, можливо комусь не сподобається його зараз, по він пахне насичено тональним засобом, які випускали в минулому, але я до нього звикла і не скажи, що він прям неприємний, мені норм.

За свої кошти - досить гарний консилер з великим об'ємом, для мене на тверду 4.

Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками
Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками
Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками
Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками
Консилер від Ln pro зі світловідбивними часточками