Винник Катерина

Тональний флюїд BAIMS

Тональний флюїд BAIMS

Тональний засіб використовую зазвичай в холодну пору року. В мене є своє переконання, що це додатковий захист від холодного повітря😆

Мій фаворит серед Тональний засобів- за,іб від Eye Care Cosmetics. Він гіпоалергенний, має гарний фініш, чудово розподіляється по шкірі та відмінно адаптуватися до кольору обличчя. Але єдин й його недолік - малий термін використання після відкриття. Заплатити майже 1000 і не користуватись , то поки для мене занадто. Якби були міні-версії за,обу - я б брала їх.

Але..

Тому вирішила купити щось інше.

Натрапила на флюїд BAIMS.

Оформлення - ❤️‍🔥. Серце вистрибує з грудей )))

Гарно, стильно мінімалістично.

Є "пробка" як індикатор першого використання.

Але далі пішло певне розчарування.

Колір мій. Але консистенція... для мене флюїд - це невагоме, легке покриття. Тут це крем. Натуральної крем.

Пробувала нанести на підготовлену шкіру, але після трохи невдалого пілінгу - місце , де було переселена шкіра стало дуже помітним. Тобто, він підкреслював недоліки.

Перекриття норм. Почервоніння не видно. Але ені не сподобалось підкреслення сухості.

Тому наступного разу я додала трохи денного крему- і , о диво!- все гуд!

Щільність покриття стала меншою, трохи не так перекриває почервоніння (сьогодні в мене є невелике запалення, то його видно), але загалом такий спосіб застосування мені сподобався більше. Тепер я з ним подружилися.