Kate

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick

По порядку. Я брала номер "65 - Seductres" і коли його отримала це не зовсім те, на що очікувала. Нажаль світлини на губах у мене не залишилось, але нижче я додала пару свотчів при різному освітленні. У мене засмагла шкіра і цей нюдовий колір геть зовсім не такий на вустах як на руці. На моїх вустах він рижить, що зовсім мені не личить. Хоча брала по відгукам і бачила наживо цей номер - виглядає зовсім інакше аніж ту яку замовила я. Може така партія була, не знаю.

Незручне нанесення. До пензлика треба добряче пристосуватись + бере забагато помади.

Змивається вкрай важко. На останнній світлині я з великим зусиллям терла міцеляркою, потім милом і як бачите повністю вона не зійшла. З вуст стерти ще той квест. Можна гідрофільною олією або звичайною ,але також залишається місцями.

Наносити краще на бальзам для губ, але тоді стійкість зводиться майже до нуля, бо вона не висихає повністю, що дивно. З іншими помадами у мене такого не було. Щоб майже зовсім не тримались поверх бальзаму. Це при тому, що наношу після 30 хв попередньо промокнувши серветкою.

Не дай Боже нанести її якось нерівно або перебрати в кількості, чи підправити - це капець 🙈 буде або липнути, або злазити шматками. Хоча вона і без цього так злазить.

Квест не тільки по змиванню ,а й в нанесенні. Підправляти її на протязі дня також не варіант. Тільки повністю змивати і по новій наносити.

Всі матові сушать губи, але ця побила всі рекорди. Потім і губи облазять.

Не дивлячись на високу стійкість при змиванні, під час звичайного носіння та не вживаючи їжі або напоїв сходить шматками...

Навіть якби колір і підійшов я всеодно її б не використовувала. Так вона у мене пролежала і відправилась у смітник.

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick