🪽Kate Rina🪽

Лубриканти Contex Strong і Durex Naturals

Лубриканти Contex Strong і Durex Naturals

Щоб написати цей допис мені довелось навернути пару келихів вина , так що прошу не засуджуйте і буду рада вашим рекомендаціям у приватні повідомлення🍓

Інколи я можу побалувати свого чоловіка ) Для цього придбала лубрикант Contex, перечитавши інтернет ліпшого не знайшла .

Особливості гелю-змазки Strong від Contex:💦

- містить екстракт алое вера, який надає відновлювальну дію;

- робить анальний секс більш комфортним і приємним;

- формула на водній основі;

- забезпечує зволоження слизових оболонок;

- не порушує природний рівень рН;

- може використовуватися в тандемі з презервативами, оскільки не руйнує латексу;

- зменшує тертя і запобігає розриву презерватива; - прозорий, не містить барвників;

- не залишає плям на постелі та спідній білизні;

- без спирту.

Змазка сама по собі досить густа, але не в'язка. Зручний флакончик у використанні, треба 7 натискань на дозатор для полового акту ! Із мінусів те що швидко сохне , але чесно кажучі довше і не треба , і трохи блокує відчуття тим самим не підходить для іншого виду сексу . Змивається трохи важче за інші змазки

Лубриканти Contex Strong і Durex Naturals
Лубриканти Contex Strong і Durex Naturals

А тепер розповім про улюблений Інтимний гель-змазка Durex Naturals

Особливості продукту🌿

  • Має склад на водній основі.
  • Не містить ароматизаторів і барвників.
  • Має біологічно сумісний рН завдяки вмісту пребіотиків.
  • Сприяє зволоженню інтимних зон.
  • Забезпечує приємні відчуття і комфорт.

У нього шикарна консистенція, ніби це природні змазка, ось просто гель, який відмінно розподіляється, він не липкий, не жирний, ніби водянистий. Змивається дуже легко

Гель-змазка один з найкращих, які я пробувала. Після нього немає поганих реакцій: подразнення, свербежу. Чудово підходить для дорослих іграшок , саме для них я її використовую 🤫

А ось ще чудовий лубрикант , про який я вже писала 👉https://club.makeup.com.ua/looks/12470/

Займатесь коханням частіше і любить себе ❤️ Seкс це найкраща процедура для вашої краси ! І працює краще ніж вся доглядова косметика !