𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.

Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.

Почну з того, що класичну версію міцелярної води з рожевою кришечкою я обожнюю і користуюсь нею вже багато років, та не змогла пройти повз новинки з вугіллям в такому цікавому форматі. Це не просто вода, а гель-желе, в складі якого є ще саліцилова кислота. Окрім звичайного очищення дія засобу ще направлена на боротьбу з чорними точками.

Рідина у флаконі достатьно щільна і густа, по консистенції це дійсно гель. Видавлюючи його він практично прозорий, лиш з легким сіруватим відтінком, тоді як в бутилочці здається темнішим.

Як для міцелярки, то він має дуже виражений і для мене надто насичений запах. Я звикла, що у моєї улюбленої водички його зовсім нема, а тут ну дуже інтенсивний, і при чому зі спиртовими нотками.

Ну це один нюанс.

Текстура також гелева, в'язка, із-за своєї основи і щільності гель якость погано просочує ватний диск і на його поверхності створює слизький шар. Коли намагаєшся очистити ним обличчя, то диск просто ковзає по шкірі, що теж незвично.

Косметику засіб видаляє начебто і не погано, але не так досконально, як моя улюблениця. На відміну від неї, гель при цьому далеко не бережно ставиться до шкіри. По- перше - він сильно подразнює очі. Приклавши з ним до повік ватний диск, слизова одразу пече, а на обличчі шкіра місцями червоніє. В мене таке вперше, щоб міцеллярний засіб настільки викликав негативні наслідки.

Після очищення на шкірі не відчувається звичної чистоти, на обличчі немов присутня плівка, яку хочеться змити, а при умиванні як раз відчуваеться, що змивається гелевий шар. Обличчя одразу після нього матове, але невдовзі може починати блищати. Мені некомфортно, якщо його не змити, а з класичною міцелляркою все навпаки - присутня ідеальна чистота і свіжість.

Я думала, що це в мене така індивідуальна реакція, але по відгуках схожа ситуація у багатьох.

Я не змогла користуватися цим міцеллярний гелем і терпіти від нього такий дискомфорт...

Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.
Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.
Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.
Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.
Я не змогла користуватися цим міцелярним гелем.