Вікторія М🌹

Vine lips combo 🍷🍷🍷💋

Vine lips combo 🍷🍷🍷💋

Ліп дует для насичених винних губ🍷

Коли хочеться додати родзинку до образу
Коли хочеться підняти собі настрій ефектним макіяжем
Коли хочеться зробити сміливий акцент та розкрити свою особистість
Коли хочеться відчути себе жінкою-вамп - беру ці 2 засоби і фарбую ось такі виражені губи

Vine lips combo 🍷🍷🍷💋

👄 Олівець для губ - NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil у відтінку 834-Prune

👄 Помада- олівець для губ - Maybelline New York Color Drama - 310 Berry Much

Олівцем NYX можна промалювати контур або повністю заповнити губи, тоді виглядає не так яскраво, та все одно цікаво

Грифель має середню м'якість, та якщо повністю профарбувати губи, то легше розтушувати пальчиком, щоб досягти рівномірного розподілу кольору

Проте якщо додавати ще помаду, то він нам знадобиться ще далі

Maybelline New York Color Drama має м'який кремовий грифель і насичений високопігментований бордово-ягідний колір (я називаю кольором вина)
Помада утворює досить щільне покриття, і відмінно тримається тривалий час, не розтікаючись і не змащуючись
При нанесенні отримується інтенсивний колір, легкий блиск і оксамитовий ефект


Та є нюанс при використанні в макіяжі такого темного та яскравого відтінку помади - контур повинен бути обов'язково чітко пропрацьований, бо будуть дуже помітні погрішності або недоліки
Для цього я повертаюсь до олівця, знову нагострюю його максимально і допрацьовую ним контур обережно
Також можна використати консилер навколо губ, і зробити чіткі лінії, проте мені це робити складніше і довше, ніж олівцем


Готово!
Можна бути впевниною, що непоміченою не залишуся 🌹
А ви як ставитеся до сміливих кольорів?