𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.

Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.

Я вже давно для обличчя не використовую скраби, а надаю перевагу пілінгам. Такі засоби на відміну не травмують шкіру, ексфоліація більш м'яка і ефективна.

Пілінг-гель від Farmstay залишив після себе тільки позитивні враження. У нього такий великий об'єм, що мабуть нереально використати за пів року.

Пілінг в великій м'якій тубі, об'ємом 180 мл.

На вигляд це напівпрозорий злегка мутний гель. Наносити його треба на попередньо очищену і суху шкіру.

Засіб має трохи специфічний запах, але я до нього звикла і він у мене не викликає неприємних відчуттів. Він доволі інтенсивний і можуть навіть скластись асоціації з клеєм, чи ще чимось хімозним, але згодом якось не приділяешь цьому увагу.

Я наношу гель тонким шаром. Він з легкістю розподіляється по обличчю через свою гелеву текстуру. Мою комбіновану шкіру не пощіпує, але після використання на ній може з'явитися легке почервоніння, яке невдовзі проходить.

Відчуття в процесі досить приємні. Після активних масажних рухів гель починає скочуватися. За пушок на обличчі він чіпляється і легко змивається.

Після цього засобу відчувається неперевершена гладкість шкіри! Пілінг ретельно очищує та шліфує її, але робить це м'яко, не пересушує. Він ефективно відлущує мертві клітинки, оновлюючи епідерміс і вирівнює тон. При регулярному використанні трохи освітлюются плями від акне.

Результат від пілінгу мені дуже подобається.

Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.
Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.
Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.
Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.
Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.
Пілінг з муцином королівського равлика надає шкірі неперевершену гладкість і ефективно її очищує.