O_Skomska

Sos засіб, який завжди є в косметичці

Sos засіб, який завжди є в косметичці

Даний засіб не дуже вписується в тему про косметику і догляд, але він відіграє велику роль, якщо маєш проблемну шкіру.

Вашій увазі мазь для прискорення регенерації шкіри «Метилурацил зі мирамістином» ЗАТ «Фармацевтична фірма "Дарниця"».

Лікарський засіб містить метилурацил, який стимулює метаболічні процеси, та мірамістин – катіонний антисептик.

Метилурацил прискорює регенерацію, загоєння ран, стимулює клітинні і гуморальні ланки імунітету, чинить протизапальну дію.

Даний засіб чудово підходить тим, хто любить давити прищики.

Відразу скажі - це не про мене ) я вже давно перестала зайвий раз торкатись обличчя, але якщо вдруг під час догляду так стається, що я пошкоджую запалення - в першу чергу оборобляю хлоргекседином, та цією маззю. І на наступний день бачу , як ранка затягнулась. Це відбувається дуже швидко і прям на очах.

Якщо ж ви любитель видавити прищик більш за все, у вас з'явиться ранка (взалежності від натискання). І вона може вам залишити рубець, або пляму. Процес загоєння ран має кілька стадій: запалення; регенерації; фаза відновлення епітелію.

Потрібно прискорити процес регенерації шкіри, щоб уникнути рубцювання. Для цього використовують різні мазі та гелі, які допомагають рані швидше загоюватись.

Саме для цього я використовую «Метилурацил зі мирамістином» . Також часто наношу на ранки. Якщо є свіжі рубцювання після прищика - вона може допомогти його затягнути . Звісно якщо шрам у вас довгий час - тоді не допоможе...але все індивідуально .

Мазь має густу консистенцію , білого кольору, легко видавлюється, аромат звісно не дуже, аптечний, тому тут мінус)

Вартість від 70-140 грн взалежності від розміру.

Сьогодні повторно придбала засіб і вирішила з вами поділитись)

Можливо стане в нагоді)

Sos засіб, який завжди є в косметичці