KsuLv

Бʼюті-бокс від Makeup Club 🎁

Бʼюті-бокс від Makeup Club 🎁

Привіт, дівчатка! ♥️

Пройшов місяць з початку використання продуктів з подарункового боксу, то ж я хочу поділитися своїми враженнями про них.

Відновлюваний лосьйон з 10% сечовиною для сухої шкіри Babe.

Використовувала його для зволоження зони декольте, після епіляції, також була спроба використання як лосьйону для рук.

🟢 Гарно зволожує шкіру.

🟢 Заспокоює після епіляції, усуває подразнення.

🟢 Для рук також було гарне зволоження до періоду холодів, потім виявився для моєї атопічної шкіри заслабким.

🟢 Має ніжний, ненавʼязливий аромат.

Мінусів не знайшла.

Бʼюті-бокс від Makeup Club 🎁

Для мене виявився просто знахідкою!

🟢 Якісно зволожує.

🟢 За місць регулярного використання шкіра стала мʼякшою і візуально кращою (на даний момент відсутні загрубілості і лущення).

🟢 Розхід дуже економічний, 1 см крему вистачить на цілу ніжку, а у тюбику аж 200 мл!!

Окремо хочу звернути увагу на запах, бо він ну дуже уууух! Для мене це стало скоріше мінусом ніж плюсом.

🔴 Після нанесення у непровітрюваному приміщенні залишається стійкий запах евкаліпту. Тому я завжди провітрювала, бо наносила крем перед сном, а для гарного сну мені потрібне свіже повітря без запахів (ну це суто мої приколи 😅).

Це моє перше знайомство з

ензимними пудрами, але як не дивно вдале!

Основним критерієм якості продукції для обличчя на початку використання для мене є відсутність загострення акне!

🟢 Гарно очищує.

🟢 Відсутнє загострення акне.

🟢 Матує шкіру.

🟢 Ніжно відлущує відмерлий епітелій.

Мінусів не виявила.

🟢 Гарно зволожує шкіру.

🟢 Має нейтральний запах.

🔴 У мене викликав підсилення жирності шкіри (комбі-тип), тому віддала мамі, вона задоволена на всі 100%, її шкіру робить оксамитовою!

Дякую за увагу! 🤗