SomovaFM

Антибактеріальний парфумований гель

Антибактеріальний парфумований гель

Ще з часів загострення епідемії санітайзери стали незаменимою частиною нашої буденності. Загалом я намішувала спирт з хлоргексидином, для надійності. Але такий отвар пересушував шкіру рук. Тому ниткнувшись на гелеві антисептики, вирішили взяти декілька на пробу, а потім не змогла зупинитися і купила увесь асортимент. Показую ті, що залишилсь.

Ароматичні гелеві антисептики були доволі бюджетними. На скільки знаю їх вже не випускають, тому це ексклюзив 😁

Доволі мінімалістичне оформлення пластикових баночок. Кожен має свій колір під аромат, що надавало якоїсь мімішності.

Всі вони мають легку гелеву консистенцію та швидко розчиняються у теплих долонях. Маленькі сині скрабинки не відчутні, вони так само розчиняються у руках з гелем.

При нанесенні на руки відчувається легка липність декілька секунд, після чого антисептик повністю вбирається. Ручки після нього залишаються м'якенькими, він їх не пересушує. Та до всього залишає приємний аромат.

Мають доволі простий склад: Water (Aqua, Eau), Alcohol, Propylene Glycol, Fragrance (Parfum), Carbomer, Linalool, Jojoba Esters

Наразі в мене залишилося всього чотири:

  • 🥥Coconut & Vannlla - має солоденький аромат переважно кокосу
  • 🥭🍊Mango & Mandarine - аромат солодкого стиглого манго
  • 🦋Butterfly flower - мені пахне якимись кисленькими ягодами, смородиною та ожиною
  • 🌸Japanis cherry blossom - приємний солодкуватий квітковий аромат