Missmili

Blue Seduction Antonio Banderas woman

Blue Seduction Antonio Banderas woman

Є такі аромати,які я називаю «офісні»-це ненавʼязливі,легкі,нейтральні парфуми,які сподобаються більшості,від яких особливого шлейфу немає,сидять доволі близько до шкіри і такі аромати нікого не будуть душити і дратувати

Про одного із них розкажу і вам

Це аромат 2008 року від Antonio Banderas назва якого Blue Seduction,це один з найпопулярніших бюджетних ароматів,доречі,чоловічою версією цього аромату користуються троє із пʼяти моїх колег😂

Blue Seduction Antonio Banderas woman

Тип аромату квітково-фруктовий,але я б більше назвала фужерний,свіжий з легкими східними нотками

Піраміда:

Початкова нота: Бергамот, Гарденія, Груша, Диня, Конвалія, Листя фіалки, Півонія
Нота серця: Болгарська троянда, Жасмин, Малина
Кінцева нота: Бензоїн, Бергамот, Болгарська троянда, Гарденія, Груша, Диня, Жасмин, Конвалія, Листя фіалки, Малина, Мускус, Пачулі, Півонія, Цукор

Аромат багатокомпонентний,мій ніс стільки нот не відчуває😄

що відчуваю я:

Це свіжий,фужерний аромат з цитрусовими нотками і нотками чоловічого одеколону,на старті це дуже відчутно,коли аромат трохи розсіюється,то добре відчуваються ноти малини,злегка солодкої,але не приторної-це така легенька ненавʼязлива солодкість.

Мені дуже сподобалось в цьому ароматі поєднання чоловічого і жіночого,наче і свіжий і злегка колючий,але ноти малини і квітів його заспокоюють і помʼякшують.

Аромат мені сподобався своєю універсальністю,він буде доречний і в офіс і на прогулянку,але як на мене не вистачає йому якогось характеру,якоїсь родзинки,він настільки не помітний,що аж нудно.Стійкість як на мене - мала,години 3-4 в кращому разі,на собі аромат не відчуваю,і близькі не відчувають також.