𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Крем з колагеном від Farmstay

Крем з колагеном від Farmstay
Крем з колагеном від Farmstay

На рахунку це вже 3 баночка, яку я використала. Нещодавно вирішила спробувати інші варіанти від цього бренду і придбала з муцином равлика. Як закінчу його, то планую знову повторити покупку Collagen Water Full Moist crem, так як він мені дуже подобається і чудово підходить моїй комбінованій шкірі.

У крема великий об'єм (100 мл) і адекватна ціна.

Засіб має ніжний аромат і приємну легку текстуру, насичену, але не жирну. Він більше навіть схожий на крем-гель.

Шкірою вбирається швидко, не залишаючи після себе липкості, гарно зволожує, пом'якшує і надає максимально комфортні відчуття, роблячи шкіру гладенькою та ніжною. Я помічаю, що вона стає еластичнішою і трохи пружнішою.

Крем не перенавантажує шкіру, не пришвидшує виділення себуму і появи жирного блиску.

Як база під макіяж - ідеальний, з тоном не конфліктує.

Коли моя шкіра в задовільному стані, тобто не має сильної сухості і лущення, то крем забезпечує оптимальне і достатнє зволоження. В противному випадку, його може бути недостатньо. В такій ситуації я просто в комбінації починаю використовувати більш живильні засоби для інтенсивного догляду. Як правило це завжди відбувається в холодний період. В інші - все влаштовує і зволоження повністю вистачає.

Загальні враження від крему з колагеном у мене гарні, що в принципі підтверджує не одна покупка такої баночки.

Моїй шкірі він підходить, не викликає висипання, пори не забиває. Негативної реакції від нього ніколи не помічала.

З приводу омолоджуючого ефекту не можу сказати, що він суттєво щось змінив, але мені подобається стан шкіри, коли його використовую і приємні відчуття, які він надає.

Крем для мене універсальний в плані нанесення день/ніч.

Такого об'єму вистачає надовго.

Крем з колагеном від Farmstay
Крем з колагеном від Farmstay