𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Superfood для шкіри з полуничним ароматом.

Superfood для шкіри з полуничним ароматом.
Superfood для шкіри з полуничним ароматом.
Superfood для шкіри з полуничним ароматом.

Від Fresh juice у мене було декілька кремів з цієї лінійки і всі вони дуже схожі між собою текстурами і ефектом, але з полуничкою і насінням чіа сподобалось більше всього саме за ароматом.

Крем-масло має багато переваг. По-перше -це бюджетна ціна і великий об'єм. У нього класна текстура і віддушка, а найголовніше - це гарний догляд за шкірою тіла.

Під кришкою є захисна фольга.

Засіб досить густий і дійсно схожий на крем-масло, але це не баттер. По крайній мірі, якщо можно так про нього сказати, то він більше походить на light версію. На перший погляд текстура його здається насиченою і живильною, але вона не жирна. Коли його розподіляєш, то навіть відчувається певна маслянистість, але він швидко вбирається, що стає дивно.Засіб досить густий і дійсно схожий на крем-масло, але це не баттер. По крайній мірі, якщо можно так про нього сказати, то він більше походить на light версію. На перший погляд текстура його здається насиченою і живильною, але вона не жирна. Коли його розподіляєш, то навіть відчувається певна маслянистість, але він швидко вбирається, що стає дивно.

Крем-масло не залишає після себе плівки, липкості і жирних слідів. Відчуття після використання комфортні.

Він гарно зволожує, живлення дає легке, без обтяження.

Шкіра на дотик після нього дуже приємна, м'яка, ніжна і гладенька.

Для мене цей крем актуальний на протязі всього року. Дуже люблю користуватися ним влітку, коли шкіра загоріла, бо він надає їй атласного вигляду, вона сяє і виглядає більш доглянуто. Крем-масло навіть у спеку для мене не обтяжливе.

Аромат у нього яскравий і соковитий, для мене не хімічний, щоб відчувався надто не натуральним. В процесі використання полуничний запах розповсюджується по всій кімнаті і достатньо довго тримається на шкірі, але зовсім не викликає роздратування і не набридає.

Superfood для шкіри з полуничним ароматом.
Superfood для шкіри з полуничним ароматом.
Superfood для шкіри з полуничним ароматом.