Ліна

Бронзер butter bronzer

Бронзер butter bronzer
Бронзер butter bronzer
Бронзер butter bronzer

Чесно кажучи, не знаю, як я раніше обходилася без цього чудо-футляра. Та що там казати, навіть не замислювалася у призначенні бронзера у косметичці. Тому коли бачила бронзери на полках магазинів інтересу до них не мала. Ну, пудра, коричнева, блистить. Але звела мене доля з цим героєм даного допису - бронзеру butter bronzer. Він має приємне літнє оформлення і смачний аромат. Знаю, що його відтінків існує кілька. У мене ж - bronzer. І скажу вам, що з відтінком вгадала. У мене цей бронзер один і добре. Бо знаю по собі, маючи багато аналогічних продуктів, шанси їх використати до нуля, зменшуються у рази.

Використовую бронзер по-різному. Іноді як завершаючий етап макіяжу - так сказати фініш -,, фотошоплю,, ним обличчя по закінченню макіяжу. Або ж, коли хочеться обличчю придати бадьорості та відпочившого вигляду - просто наношу рум'яна, а поверх пухнастою щіточкою бронзер. І я вам скажу, результат радує. Лице стає,, розслабленіше,, і,, виспане,,. Головне, обираючи бронзер правильно підібрати собі колір, аби не мати потім враження, що ваше обличчя засмагало окремо від тіла. Ну, і наносячи цей засіб не забувайте ще пройтися щіточкою по шиї, щоб ваш макіяж виглядав гармонічно.

Фото у галереї кілька, гортайте.

Ліна
6
Підписники
0