Lytvynenko

Електроепіляція | Мої ДО та ПІСЛЯ

Електроепіляція | Мої ДО та ПІСЛЯ

Як-то кажуть, готуй сани влітку) Розкажу трохи про свій досвід електроепіляції та чому краще починати курс восени, або взимку.

Електроепіляція - це метод видалення волосся, під час якого електричний струм передається через тонку металеву голку, введену в фолікул волосся. Цей процес знищує клітини, що відповідають за ріст волосся.

Обрала саме цей метод для себе, адже:

  • Він є єдиним науково доведеним методом видалення волосся назавжди.
  • Електроепіляція буде ефективною на світлих, сивих та тонких волосинках, коли інші методи можуть бути менш ефективними. Наприклад, лазер.
  • Також цей метод може бути безпечним для видалення волосся на чутливих ділянках шкіри.

Мінусами можуть бути:

  • Больові відчуття. Але з анестезією все набагато приємніше)
  • Часові витрати. Курс може вимагати багато часу, оскільки кожен волосяний фолікул обробляється окремо. І все залежить від густини)
  • Вартість. Процедура більш витратна, особливо порівняно з іншими методами видалення волосся.
  • Подразнення шкіри. З анестезією- більше (нижче є фото), без неї все загоюється швиденько.

Чому саме в холодну пору краще починати курс ЕЕ:

  • Не буде запалень через потрапляння поту, пилу на шкіру
  • Не буде пігментації
  • До сезону відкритого одягу та купальників будете мати чудовий результат, адже курс потребує чималого часу.
Електроепіляція | Мої ДО та ПІСЛЯ
  • Відростити волосся у 3мм, або довше
  • Зробити пілінг, якщо маєте суху шкіру. Використовувати мʼякий засіб, типу ензимної пудри. Це необхідно для кращого доступу голки в фолікул. Я добре проходжуся мочалкою, цього теж достатньо.
  • Зволожити шкіру легким засобом, типу молочка, аби у складі не було олій. Це треба, аби загоювання шкіри було швидшим. Я люблю молочко CeraVe, писала про нього тут - https://club.makeup.com.ua/post/22121/

Так як процес на шкірі відчутний, то перші рази мені хотілося використовувати анестезію, мені спеціаліст радила у вигляді крему, який треба наносити на необхідну зону за 1 год до процедури та закривати герметично плівкою.

Але з анестезією травматизація більша та реакція шкіри сильніша. Почервоніння та набряк сходить довше та на наступні декілька днів можуть проступити цятки. На фото - реакція після процедури з анестезією. Мені це не подобалося і вирішила ризикнути один раз зробити без. І мені сподобалося 😅 Відчуття терпимі, а шкіра після виглядає значно краще. Тепер роблю без анестезії усі зони. Але тут питання больового порогу, в мене він високий.

Як варіант, існує інʼєкційна анестезія, яка виконується в кабінеті майстра. Я не робила, тут нічого не прокоментую.

Кількість годин на кожну зону визначається густиною волосся і ще деякими нюансами, в яких розбираються майстри, не я) В мене на руках довге, темне і густе волосся, і вище ліктів теж присутнє досить жорстке.

Тому, аби обробити одну руку методом проріджування, мені необхідно 3 години. Через місяць, потім через десь 3 міс. повторила процедуру і наразі залишилися досить світлі і не сильно помітні волосинки. З тих самих фолікулів не виростають більше нові, але можуть зʼявлятись ті, що "спали", тому треба декілька сеансів, аби зробити все нароло)

Ну що ж, я не 10 з 10, але трошки корегую те, що було довгий час комплексом. Нікого не спонукаю видаляти волосся, бо це особиста справа кожного і кожної. Але, якщо ви колись замислювались над цим методом, то він вартує того часу і коштів.

Дякую за увагу і цікаві ваші коментарі щодо ставлення до таких методів видалення волосся 😌