𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Розгладжувальний крем від No inhibition.

Розгладжувальний крем від No inhibition.
Розгладжувальний крем від No inhibition.
Розгладжувальний крем від No inhibition.

Розгладжувальний крем від No inhibition я брала в пробниках по 10 мл. Це чудова нагода потестувати засіб в міні форматі і оцінити від нього ефект.

Я обожнюю подібні незмивні засоби, особливо крема. Для мого пошкодженного волосся з посіченими по довжині кінчиками - це невід'ємний доглядовий етап, щоб створити максимальну гладкість і прибрати пухнастість.

Крем на вигляд має гелеву напівпрозору субстанцію, я б його навіть назвала флюідом. В нього легка текстура і дивовижний аромат, приємний і наче парфумований.

Зазвичай наношу його на вологе волосся після миття перед сушкою на найпроблемніші ділянки, де волосся найбільше має схильність до розпушення.

Але крем також гарно працює і на сухому волоссі. На відміну від деяких інших, він не склеює пасма і не робить їх жирними, вбирається дуже швидко. Ефект в обох випадках однаковий.

Мені подобається результат на моєму волоссі. Крем допомогає його розгладити і посічені кінчики робить більш слухняними. Окрім цього він зволожує, надає м'якість і шовковиствсть. Волосся після нього на дотик гладке і візуально більш доглянуте.

Засіб зовсім не обтяжує і не робить довжину брудною.

No inhibition smoothing cream мені дуже сподобався і не викликав ніяких нарікань.

Розгладжувальний крем від No inhibition.
Розгладжувальний крем від No inhibition.
Розгладжувальний крем від No inhibition.