O_Skomska

В чому зберігати і сушити б'ютіблендер? Як уберегти його від домашніх улюбленців?

В чому зберігати і сушити б'ютіблендер?  Як уберегти його від домашніх улюбленців?

Насправді все просто... Потрібно підібрати футляр!

Після кожного використання спонж потрібно промити та просушити.

Я зазвичай клала його на паперову серветку, але через його форму - він інколи міг просто впасти , Джес пару раз думала, що то її іграшка. Тому я вирішила придбати аксесуар для зберігання.

Вони наразі є різних форм та матеріалів. Також бачила спеціальні, красиві підставки.

Я обрала пластиковий футляр, він повторює форму спонжа, та має отвори. Дуже зручний у використанні.

Призначений для відокремленого зберігання спонжа, швидкого висихання та захисту від розмноження бактерій. Також він гарантує довгу експлуатацію, підійде для зберігання наступних спонжів.

На фото сухий б'ютіблендер і він ідеально вписується у футляр, коли він вологий то звісно займає більше місця, якраз впритик.

Даний контейнер зручно брати з собою в косметичку, спонж не торкається інших засобів.

За ним зручно доглядати , швидко миється і сохне.

А як ви зберігаєте б'ютіблендер?

В чому зберігати і сушити б'ютіблендер?  Як уберегти його від домашніх улюбленців?
В чому зберігати і сушити б'ютіблендер?  Як уберегти його від домашніх улюбленців?
В чому зберігати і сушити б'ютіблендер?  Як уберегти його від домашніх улюбленців?