MAXIMOVA🌷

На губах олійка Lamel Hope🌻💕

На губах олійка Lamel Hope🌻💕

Розпочнемо з баночки.

Красивий лаконічний дизайн флакону об’ємом 3,7 мл, це не дуже багато та для мене плюс бо майже ніколи не вимазую до кінця блиски, а тут є шанс закінчити баночку до дна😊 Все виконано з якісного пластику, кришка добре закручується, не протікає.

На губах олійка Lamel Hope🌻💕
На губах олійка Lamel Hope🌻💕
На губах олійка Lamel Hope🌻💕

Досить пухнастий і великий, набирає достатню кількість засобу, що дозволяє за раз профарбувати всі губи. Ніжка, якою він з’єднаний з кришкою коротка і це зручно, можна легко наносити олійку без дзеркала, не промахнетесь😁.

  • В баночці вона має рожевий колір але на губах прозора, не надає кольору і не тінтує;
  • Консистенція густа, це видно у відео. На губи лягає дуже гарно, виглядає глянцево, не розтікається:
  • Аромат ледь вловимим, косметичний, не нав’язливий;
  • Має легкі доглядові властивості та захищає від обвітрювання;
  • Не виклала подразнень, алергічних реакцій або печіння.

За відчуттями - це блиск. І саме за відчуттями я не бачу різниці між звичайним блиском та даною олійкою. Але олійкою він називається напевне через те, що краще доглядає за губами і надає зволоження. Загалом вона мені сподобалась і купила б ще. На губах не липка але волосся прилипає, тому у вітряну погоду її не використовую. Доречі, на фотографії губи профарбовані в один шар.

Недоліків для себе не виявила. Її ціновий діапазон повної і акційної вартості приблизно 220-80 грн. Я покупкою залишилась задоволена☺️