Швець Карина🤍

#glassesday

#glassesday
#glassesday

Чи задумувались ви, як тяжко жити людям, які носять окуляри? Нам, для того щоб бачити той цирк, який ви бачите безкоштовно, доводиться платити багато грошей, між іншим 😂

А якщо серйозно, дякую @M A X I M O V A🌷 за запрошення до чудового челенджу 🥰

Вітаю всіх «очкариків», я не уявляю свого життя без окулярів, саме тому вони є моїм улюбленим аксесуаром.

Окуляри я ношу з 16 років, хоча зір мій почав псуватися набагато раніше цього віку. Якось довго ми з батьками не приділяли увагу цьому питанню, хоча я, чесно сказати, вже і не памʼятаю себе з хорошим зором. В повсякденні почуваюсь доволі комфортно без окулярів - у мене не великий мінус, але звичайно бачу я на два метри вперед і все))) іноді я просто не впізнаю знайомих людей і не помічаю їх, тому частіше за все мене можна зустріти саме в окулярах.

Коротенько про макіяж (все стандартно і без змін):

👓BB Holika Clearing

👓румʼяна Lamel Hope 401 і продублювала зверху сухими Ламель у 406 відтінку (ідентичні; на фото румʼян взагалі не видно, але ладно)))) макіяжилась зранку і далі побігла по справах, тому забагато румʼян мені сьогодні було б не дуже)

👓скульптор Ламель 404

👓пудра Sweet Lemon

👓очі: нанесла білі тіні на верхню повіку і трохи голубих на нижню і верхню з ноу-нейм палетки, а зверху - сріблястий відтінок з палетки Glambee. Тут огляд на неї -> https://club.makeup.com.ua/post/22013/ , відтінок 4 з нижнього ряду

👓стрілки - моя улюблена підводка Glambee little&precise з ультратонких пензликом;

👓вії - коричнева туш Colour intence, просто тому що в мене немає чорної зараз)))

👓губи - тут було комбо: олівець для брів LCF по контуру, румʼяна Deborah Hi-Tech в центрі (відтінок не памʼятаю) і зверху для блиску - олія Hope 402.

P.S. Які ж красиві фото очей і губ виходять на макро, я дуже кайфую. І ця радість коштувала 70 грн, чому я раніше її не придбала 😂

#glassesday
#glassesday
#glassesday