MAXIMOVA🌷

Підбірка бюджетного догляду за волоссям.

Підбірка бюджетного догляду за волоссям.

Компанія цих баночок в тандемі дуже непогано себе показала, тому хочу їх представити вам в одному дописі.

У мене пряме довге, фарбоване, негусте волосся. Тип шкіри голови нормальний.

Мерщій тицяйте на відео, я там показую нанесення та текстури засобів😊

  • Шампунь для зміцнення та сяйва волосся Mermade

Прозорий з рожевим відтінком, гарно піниться, добре промиває волосся, не до скрипу (не люблю таку дію шампунів). Не викликав сухості шкіри голови чи лупи.

  • Кондиціонер для зміцнення та сяйва волосся Mermade

Білого кольору, після нанесення надає приємний слизький ефект, витримувала десь 5-7 хвилин. Волосся стає більш гладеньке, розплутаніше і м’якіше. Має специфічний аромат, який мені не дуже сподобався (але це індивідуальна річ).

  • Спрей-кондиціонер для легкого розчісування Mermade

Наношу не жаліючи на віджате рушником волосся, розпилюю по всій довжині. Спрей надає помітний ефект полегшення розчісування.

  • Зволожувальна олія для волосся La'dor

Цю олійку я ще тестую, не так давно її купила. Але на разі поганого про неї нічого не можу сказати, навпаки - з першого використання тільки хороші враження. Вона надає волоссю візуально помітної гладкості та блиску. Має приємний аромат. Докладніше розкажу про неї пізніше в окремому дописі.

  • Незмивний крем "Немає ножиць" Elseve Dream Long

Я вже не уявляю догляду за волоссям без цього крему. Моє волосся він пом’якшує, трошки обтяжує (в хорошому сенсі) без брудного ефекту. Згладжує торчуни. Має дуже приємний аромат. Баночка вже майже пуста, планую повторити покупку але і щось новеньке не проти спробувати. Можливо ви мені порадите незмивний догляд, буду вдячна😊

  • Janeke Superbrush

Ну і куди ж без улюбленого гребінця?😁 Обожнюю цю щітку! Використовую постійно, вона легка та добре розплутує волосся. Зручна при сушінні.

Подивіться на волосся після даних засобів. Гладеньке, розсипчасте та сяюче (на скільки це можливо).

Можу радити спробувати цю підбірку власницям схожого типу волосся до мого, бо особисто я залишилась задоволена😊