𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри

Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри
Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри
Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри

Для вмивання обличчя я використовую виключно корейські пінки. Іноді купляю й інші засоби, але фаворитами залишаються саме пінки.

В мене було багато варіантів від Farmstay і в цьому дописі поділюсь враженнями від пінки з авокадо.

Об'єм в неї великий, 180 мл.

Пакування стандартне. Засіб в картонній коробці, туба м'яка з відкидною кришкою, що дуже зручно. Є захист у вигляді фольги.

Ця пінка здалась не дуже густою і щільною, на вигляд як і більшість інших - біла з перламутром.

Аромат має приємний, я б його назвала спокійним і напевно нейтральним. Нотки авокадо дійсно відчуваються і прихильникам цього фрукта запах повинен сподобатися. Іншим, хто полюбляє більш яскраві віддушки, то ця може показатися не дуже цікавою.

Ритуал очищення з цим засобом приємний. Коли в мене є час, то пінку вспінюю за допомогою сіточки, а коли не встигаю, то просто розтираю її в долонях. В обох випадках піна утворюються шикарна.

Попередньо я завжди очищаю обличчя міцеллярнлю водою, щоб прибрати косметику (тональний крем, туш), а вже потім пінка доочищає весь інший бруд, який залишився на шкірі.

Пінка з авкодо ретельно очищує обличчя і робить це до легкого скрипа. При цьому, вона не агресивна і зовсім не сушить шкіру. Слизисту очей не пече.

Після вмивання нема відчуття стягування.

Після вмивання нема відчуття стягування. Я спокійно ще можу поніжитися в ванній хвилин 20 і навіть за цей час моя шкіра не дає сигналу тривоги, що їй негайно потрібне зволоження. Навіть через деякий час все комфортно, шкіра не пересушена, на дотик м'яка. І цим фактом я приємно здивована. илин 20 і навіть за цей час моя шкіра не дає сигналу тривоги, що їй негайно потрібне зволоження. Навіть через деякий час все комфортно, шкіра не пересушена, на дотик м'яка. І цим фактом я приємно здивована.

Ця пінка дуже мені сподобалась і як раз актуальна для моєї комбінової шкіри (схильної до сухості) в холодний період.

Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри
Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри
Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри
Якісне, проте делікатне очищення без сухості шкіри