Lytvynenko

Тіні для повік LN Pro Fusion Palette Eyeshadow

Тіні для повік LN Pro Fusion Palette Eyeshadow

Я не фарбуюсь кожень день та майже ніколи не обираю яскраві відтінки в косметичку, тому вибір пав на цю малесеньку палетку, вагою 3,5 г, із стриманими кольорами.

Палітра тіней Fusion від бренда LN Pro – це 4 матових теплих, пастельних відтінків та один шимерний.

Тіні для повік LN Pro Fusion Palette Eyeshadow

Хоча відтінки (загалом їх 4, якщо не помиляюсь) не мають кардинальної різниці між собою, скажу відверто.

Пакування: пластик, не супер міцний, але поки тримається. У відгуках бачу, що у багатьох виникла проблема поганої фіксації рефілів. У мене поки все добре, нічого не вилітає, міцно тримається.

Кольори та текстура: як вказала вище, це 3 матові оксамитові відтінки і 1 сяючий, більш кремовий на дотик.

Палетка на кожень день, що виручала у макіяжі нашвидкоруч, вже заюзана) Та відтінки нової LN Pro дещо подібні.

Пігментація досить хороша, особливо найтемніший коричневий насичений. Сяючий краще набирати пальцем, як завжди, аби перенести максимально яскраво.

Стійкість: наношу на базу і вони досить добре носяться протягом дня. Не скочуютьчя у складку, проте, тут багато саме від бази буде залежати, думаю.

Розтушовуються не складно, але багато залежить від пензля) Мій синтетичний не супер гарно виконує задачу, але і так досить непогано виходить, не враховуючи плямки, знову ж таки, через неякісний пензль. Майже не осипаються, темний коричневий лиш трохи.

У висновку, я задоволена якістю за таку вартість. Кольори, текстура та пігментація мене влаштовують. Можу радити 😌

Дівчата, порадьте, будь ласка, хороший пензлик для розтушовки, не за всі кошти світу)