Кузя Ю-а

PINK BRUT BY FANTASY COMMUNITY PERFUMES

PINK BRUT BY FANTASY COMMUNITY PERFUMES

Привіт, красуні!

Сьогодні в моєму огляді - нішеві парфуми від fantasy community perfumes.

Бренд родом з 🇺🇸. Бренд, що поволі захоплює ринок України своїми чуттєвими, пристрасними ароматиками.

🫶Для початку, хочу написати про ноти цього аромату:

Верхні ноти: шампанське, абрикос

Середні ноти: чорна бузина, чорна орхідея

Базові ноти: збиті вершки, червоне дерево

Я чомусь одразу уявила леді Болінджер, жінку, що була успішною бізнес леді, жінкою неймовірної внутрішньої сили, що побудувала відомий дім однойменного Шампанського. Правда, вона любила бокальчик другий закинути)) Але це жінка з великої букви. Чому згадала, бо при розпиленні цієї димки парфюму (доречі дозатор виділяє справжню невагому хмаринку аромату з мікророзпиленням), одразу відчула ноти дорогого сухого брюту. Так, аромат справжнього шампанського полонив з першої секунди!

Pink Brut - це аромат для тих, хто не боїться виділятися, для тих, хто шукає у світі ароматів щось нове та унікальне. Однозначно, не простий. Він ніби легкий і свіжий, проте дорогий і багатогранний. Не зимовий, на мою думку. Залишу його на зустріч з Весною! Саме так я його бачу. Адже його кислинка буде гармонійно вписуватись в перші промені зігріваючого сонечка ❤️

Аромат, що починається з акордів шампанського та закінчується благородним деревом та солодкими вершками.

Відкривається поступово та дивує щоразу абсолютно різними своїми варіаціями.

Ну і чорна бузина в букеті - це щось! Бо така цікава кислинка, що захоплює подих!

Раджу аромат тим дівчаткам, що обожнюють аромати кислі, та уявляють свій аромат, як журавлину , що присипана щедро цукром! Але унікальність цього аромату, що весь час він розкривається абсолютно різними нотами! Ну насправді дуже гарно ❤️

Стійкість цих духів середня, а шлейф помірний. Вони залишають приємний аромат на шкірі протягом кількох годин.

Загалом, треба розпочати знайомство з усіма ароматами цього бренду, адже ціна на нішеві аромати тут більш ніж доступна!

“I drink Champagne when I’m happy and when I’m sad. Sometimes I drink it when I’m alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I’m not hungry and drink it when I am. Otherwise, I never touch it―unless I’m thirsty.”

― Lily Bollinger, (1899-1977), Bollinger Champagne.