Oli Seagull

Catrice Glossing Glow: Вражаючий лак з анти-жовтим ефектом для стильного манікюру

Catrice Glossing Glow: Вражаючий лак з анти-жовтим ефектом для стильного манікюру

Про цей лак вперше я дізналась від O’Ostah. Можливо , якби не той пост, то я на нього і не звернула б уваги)

Мою левову долю лаків складають саме напівпрозорі лаки, які дають лиш легкого відтінку і блиску.
Тому побачивши цей на знижках, без роздумів взяла!

Catrice Glossing Glow: Вражаючий лак з анти-жовтим ефектом для стильного манікюру

Лак знаходиться у доволі великій, масивній скляній баночці.
Поверх - повністю знімающійся білий ковпачок. Певно це для того, щоб зберегти дизайн і водночас було зручно тримати пензлик при нанесені.

Пензлик не дуже вузький і дуже зручний! Я обожнюю пласкі, трохи широкі пензлики, бо за один прохід можна повністю покрити ногтьову пластину.

В формулі лаку є спеціальний компонент, який візуально впливає на відбілювання нігтів.
При домашньому освітленні - майже прозорий, на вулиці і тим паче коли світить сонечко, нігті стають ндзвичайного кольору😍
Я коли вперше побачила саме на сонці, не могла відвести очей, ходила роздивлялась нігті)
Зараз на вулиці немає сонечка і я подивилась, в прогнозі його ще довго не видно, тому довелось фоткати як є))

Мабуть ще напів червоні руки від холоду, також трохи візуально збивають той ефект, бо на білих руках то бомба!

Носиться лак в моєму випадку не дуже довго(
В перший раз він взагалі почав вздуватись через пів дня.
На наступний я обезжирила нігті засобом для зняття і він протримався півтори дні. Після миття посуду його взагалі можна повністю зняти плівочками.
Треба вже купити собі базу, бо цей лак просто ВАУ, якби не стійкість. І я не збираюсь від нього відмовлятись!)

Нігтики з ним виглядають супер гарно і охайно!