𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown

Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown
Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown
Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown

В мене не ідеальна форма брів і для їх оформлення останні роки я використовую помаду. При цьому, волоски дуже жорсткі і деякі неслухняні, потребують фіксації. Помадка м'яка і не вкладає як треба, тому додатково потрібно використовувати спеціальні фіксуючі засоби. Так я придбала моделюючу туш від Maybelline Brow drama

Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown
Туш для брів від Maybelline у відтінку Dark brown

Брови у мене темні, тому я взяла відтінок Dark brown і він ідеально мені підходить.

Колір темно-коричневий, не рижить, як раз те, що треба.

Щіточка зручна, нагадує як у туші для вій. Форма цікава, вигнута з однієї сторони, а з іншої більш об'ємна.

На щіточку набирається невелика кількість туші, можна навіть сказати, що оптимальна.

Консистенція в неї не густа. Текстура кремово-гелева.

Після нанесення туш досить швидко застигає. Мої темні брови (самі волоски) не фарбує, бо вони і так темі, та як раз чудово заповнює місця (пустоти), де не вистачає густоти, імітуючи натуральний ефект своїх більш густих брів.

Фіксація непогана, я б її назвала середньою. Вона начебто гарно вкладає брови, але деякі мої жорсткі волоски не може повністю фіксувати, щоб вони постійно тримали заданий напрямок.

В цілому, результат вважаю все одно задовільним.

Туш комфортно відчувається, нічого не стягує, виглядає натурально.

В мене з нею тільки деякі нюанси...В мене з нею тільки деякі нюанси...

Так як мені потрібна чітка форма і доповнені штрихи форми брів, то мені треба домальовувати помадою. Туш не дасть такий чіткий контур, який мені потрібен. І тут виникає проблемка - Maybelline Brow drama має схильність конфліктувати з іншими засобами. Вона може скочуватися і наробити бруду. Тому я дуже акуратно нею проводжу поверх помади, щоб надати фіксації і місцями кольору. Якщо робити більш інтенсивні натиски і зайві рухи щіточкою, то тоді є вірогідність розмазування обох засобів.

Стійкість у туші гарна, на відміну від деяких прозорих гелів, вона не залишає після себе нальоту.

Якщо у вас свої брови від природи нормальні і більш-менш слухняні (не дуже жорсткі), то ця тушь для фіксації може стати ідеальною. На широких бровах, яким необхідно трохи кольору - це просто чудовий варіант.

Якщо ж така ситуація, як у мене, що потрібна комбінація засобів, то треба брати до уваги моменти, з якими можна стикнутися.

Загалом, туш сподобалась, навіть незважаючи на її особливості. При використанні соло ніяких нарікань немає.

Дякую за увагу!