𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Розгладжуючий шампунь з кератином. Колись обожнювала, але не зараз.

Розгладжуючий шампунь з кератином. Колись обожнювала, але не зараз.
Розгладжуючий шампунь з кератином. Колись обожнювала, але не зараз.

Ще роки 3-4 тому я обожнювала лінійку Keratin smooth. Я дуже часто купляла шампунь і бальзам, які повністю мене влаштовували. Саме за їх допомогою моє схильне до пухнастості волосся, після використання ставало гладким. Ця парочка добре працювала над розгладжуванням і приємно вражала ефектом.

Шампунь бережно очичущав, не сушив, а бальзам надавав м'якість і шовковистість.

Останні пару разів, коли купила ці засоби, то в мене зовсім інші враження. Щось не так...

Ефектом я не задоволена, бо він не такий як раніше.

Доречі, відмічу, що виробник трохи змінив дизайн і стара версія в складі мала олію марули. Зараз на упаковці я зовсім не знайшла про неї інформацію. Можливо ще щось змінили в складі...

Аромат і текстури залишилися такими ж, як і були.

Шампунь напівпрозорий, з перламутром, в міру густий, добре піниться, начебто як і був раніше, а от результат зовсім не такий. Останній, що я купила, вже не дає такого розгладження, та і кондиціонер якось слабо став над цим працювати. Посічені кінчики вибиваються по довжині і волосся в мене стало швидше забруднюватися...

Я навіть припускала таку думку, що може моє волосся звикло і вже не так реагує звикаючи до засобів, але все ж більше схиляюсь до того, що мабуть це із-за змін у складі. Раніше я флакон за флаконом використовувала і все було гаразд.

В мене більше немає бажання і надалі користуватися цією лінійкою.

Розгладжуючий шампунь з кератином. Колись обожнювала, але не зараз.
Розгладжуючий шампунь з кератином. Колись обожнювала, але не зараз.