Hanna Domashenko

Mermade: українська косметика, яка варта вашої уваги

Mermade: українська косметика, яка варта вашої уваги

Mermade - це український бренд косметики, з яким я чомусь до цього часу ще не була знайома. Я вирішила почати з продуктів для губ та санітайзеру.

Антисептик для рук. Такий міні-формат дуже зручний для навіть найменжоі сумочки! Він не липкий, не сушить руки та дарує чудовий аромат бананчику! А цей милий дизайн щоразу підіймає мені настрій🥰

Маска для губ Champagne. Цей продукт має чудову зволожувальну дію. Користуюсь маскою щоразу ввечері після душу. Обожнюю, як маска насичує губи та розгладжує шкіру! В період морозів та вітряних, холодних днів стане в нагоді у вашій косметичці!

Блиск Hot Hot Lips. У мене вже купа тих блисків, але мені, звичайно ж, потрібно щееее😅 цей блиск має чудовий, ягідний аромат! Його ледь помітний рожевий відтінок чудово освіжає губки! Він підкреслює природній пігмент і дарує ефект соковитих губ! Він не ментоловий, як більшість блисків ефектом пламперу. Я в захваті! Постійний житель моєї сумочки!

Пропоную оживити картинку та насолодитися тим, як продукти виглядають в житті та приміряємо цю красу в макіяжі🥰