Missmili

Juliette Has A Gun Not a Perfume

Juliette Has A Gun Not a Perfume

Давно придивлялася на аромат Not a Perfume від Juliette Has A Gun ,затести в оффлайн магазинах нічого мені про нього не сказали,бо я знала що такий аромат на кожній шкірі відчувається по різному,і нюхати паперові блотери немає сенсу.Знайомство вирішила розпочати з мініатюри в 5 мл,такого обʼєму буде достатньо щоб скласти своє субʼєктивне враження на рахунок аромату

Так от.

Juliette Has A Gun Not a Perfume

Бренд Juliette Has A Gun існує з 2006 його засновником став Романо Річчі,правнук знаменитої Ніни Річчі.

Перші аромати бренду стали-Miss Charming та Lady Vengeance які Романо створив у парі з відомим Франсісом Куркджаном-парфумером який створив одні з найвідоміших парфумів сьогодення Baccarat Rouge 540.Наступні аромати бренду Романо створював сам.

Цей парфюм один із найпопулярніших у бренду

Незвичайність парфюма в тому що він складається з єдиної молекули амброксану яка на шкірі розкривається амбровими,мускусними і деревними нотами.

Коли тільки придбала його,перший затест для мене був ні про що,він майже нічим не пахнув,але є такий момент у деяких парфумів,що їм потрібно трохи часу відстоятися,щоб у повній мірі розкрити весь свій ароматний потенціал

Not a Perfume- не солодкий,мускусний,легкий аромат,я ще відчуваю легеньку кислинку,я б не назвала його супер свіжим,як на мене він такий теплий,затишний,з легкою деревною ноткою і крапелькою пудри,аромат унісекс ,його не назвеш ні жіночим ні чоловічим,він для всіх

Коли робила перші затести,то асоціація була така-наче напшикався на світер парфумами,а потім поклав цей світер в деревʼяну шафу і забув за нього на тижні два, а коли згадав то аромат на світері залишився але такий трохи вивітрений,тільки післясмак парфумів-отак для мене на початку пахнув -Not a Perfume.

Not a parfume-тихий та інтимний аромат,він не буде давати шлейф,чи мега стійкість,його навряд навіть хтось помітить з оточуючих,він проявляється хвилями,то він є то його немає.Це аромат для себе і для найближчих.

Not a parfume-це аромат невидимка,його наче й немає,але він періодично дає про себе знати,так делікатно і так невимушено.

Якщо ви шукаєте не солодкий,вишуканий,інтимний і делікатний аромат який не затьмарить вас,а навпаки підкреслить вашу індивідуальність-то можливо це він,дайте йому час і він зможе вас підкорити)