#summermakeupclub або 5 б'юті-прийомчиків для літа
В літі є свої плюси (черешня), але мінусів теж купа, і подекуди доводиться рахуватись з погодою, та змінювати свої б'юті-звички
Чому приділяю особливу увагу влітку особисто я?
1) Подвійний захист від поту
Щоб підступна погода не зіпсувала ваш образ, можна користуватися раз на тиждень сильним антиперспірантом, а з ним в купу ще звичайним дезодорантом-аерозолем. Як на мене аерозолі трошки легші, не лишають таких плям на одязі, а аромат швидко зниає, що добре.
Я беру спрей Biotrade Odorex Deo Antiperspirant (відгук - https://club.makeup.com.ua/post/8499/), він досить непогано працює, та підкріплюю ефект антиперспірантами-спреями з легкими свіжими ароматами.
2) Тонуючий SPF
Без SPF, особливо влітку, нікуди! Цього літа я познайомилась з Colorescience Sunforgettable Flex SPF 50 (відгук - https://club.makeup.com.ua/post/11227/), і, хоч і не відразу, але ми подружилися. Вам не треба наносити тон і SPF окремо і перевантажувати шкіру зайвими шарами косметики, він гарно виглядає, і добре наноситься навіть пальцями. Залишається додати трошки рум'ян та блиску на губки - і все, у вас дуже доглянута шкіра)
3) Автозасмага та сяючий крем для тіла
Ну ви самі розумієте, зараз відпустки це шось нереальне для багатьох. Тож автозасмага і кремчик зроблять ваші ніжки ще більш гарними та привабливими😍
St.Moriz Fast Tan Mousse - https://club.makeup.com.ua/post/10386/
Lirene Moccoa Body Shimmer Cream - https://club.makeup.com.ua/post/9348/