Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.

Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
Порівняння декількох пілінгів скаток для обличчя.
  • Розповім про 2 пілінги для обличчя, перший шовтенький, це vita solution 12 з вітаміном с, інший корейський колагеновий від прекрасного бренду esfolio. Пілінг з вітаміном це для мене трохи заслабкий і дещо дивний, адже в моєму розумінні пілінг-скатка має утворювати гелеві часточки, які ніжно та глибоко очищують шкіру та надають їй сяяння і чистоти. При цьому цей пілінг має гелеву консистенцію, але коли її розмазуєш по шкірі він перетворюється на воду і часточки взагалі дуже мінімальні, можливо він підходить для більш ніжної та чутливої шкіри. Colagen від esfolio в плані пілінгу мені сподобався значно більше, можливо через те, що я маю комбіновану та суху шкіру і мені вже 30+ його консистенція мені здалася більш економічною та підходящою для очищення, адже він утворює більше частинок і шкіра досить гарно і приємно очищується та набуває гладкості і ніжності. Взагалі бренд esfolio це мій фаворит. Оскільки вже не вперше користуюся кремами цієї фірми, проте пілінг взяла вперше і не пошкодувала, буду однозначно купувати ще, адже він і досить бюджетний і нічим не гірший за sekret key lemon spark пілінг, хоча той вже значно дорожчий.
Кучеренко Наталия
1
Підписники
0