𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Бюджетний олівець для брів від LN Pro. Несподівано дуже сподобався.

Бюджетний олівець для брів від LN Pro. Несподівано дуже сподобався.
Бюджетний олівець для брів від LN Pro. Несподівано дуже сподобався.
Бюджетний олівець для брів від LN Pro. Несподівано дуже сподобався.

Нещодавно я писала відгук на помаду для брів, якою користуюся вже багато років. Це мій улюблений засіб для оформлення брів. І ... Несподівано для себе придбала олівець.

Бюджетний олівець для брів від LN Pro. Несподівано дуже сподобався.

В магазині на той момент я купувала олівчики Kajal від цієї марки і рука потягнулась до цього експонату чисто заради цікавості. Я потестила його на руці, колір та інші характеристики мені сподобались і я вирішала спробувати що з цього вийде. Якщо чесно, то купуючи навіть і не сподівалась, що дам йому ладу, але була приємно здивована.

Брови у мене темні, тому #104 Dark brown здався мені найбільш підходящим.

Відтінок з назви " Темний коричневий" насправді більше коричнево-сірий, темний, холодний, зовсім без рижини. При певному освітленні навіть трохи віддає графітом. В принципі, мені він підійшов, можна правда було б трохи і світліше вибрати. Чи то мені незвично від сіруватого підтону, бо помада була саме темно-коричнева, тепліша за тоном і не давала сірість.

Олівчик в дереві, стрижень твердий, але малює гарно і м'яко, не царапає шкіру. Текстура в нього приємна, наче кремова, добре пігментована.

Щіточка, що на ковпачку - ну таке... Я нею не користуюсь. Вона грубувата, на кінчиках місцями нерівна, але вона мені і не потрібна.

На моє здивування цим олівцем дуже зручно оформлювати брови, я навіть і не уявляла, що зможу так швидко і вдало це зробити з першого разу. Малює він чудово, наноситься щільно, без пробілів, гарно промальовує пустоти між волосками. Фініш одразу дає матовий, виглядає природно. При нанесенні не крошиться.

Стійкість в нього прекрасна, на моїй жирній шкірі надійно тримається цілий день, не пливе. Якщо провести пальцем, то може розмазатися. Приклад на свіжому нанесенні вище на фото. Можливо після того як трохи підсохне, то так не розмазується, але казусів у мене не траплялось, щоб я чіпляла брови.

Із нюансів можу відмітити, що мені його треба часто підточувати, щоб стрижень був гострий для більш чіткої промальовки контура, а стирається він швидко. Так за одне оформлення брів я можу його підточити мінімум 2-3 рази, тому витрачається не дуже економно. Але, враховуючи ціну можна і не чіплятися до цього моменту.

В цілому олівчик сподобався, насправді хороший бюджетний варіант. Буду тепер за настроєм чередувати з помадою. Можливо прикуплю ще якийсь ))