Вікторія М🌹

Змагання/порівняння масок для волосся

Змагання/порівняння масок для волосся

А саме - протеїнова маска для для пошкодженого волосся La'dor Eco Hydro LPP Treatment та маска мультиактивна
Fanola Frequent Multi Vitamin Mask


Я їх обожнюю, користуюсь двома доволі давно і маю що сказати
Чим вони так схожі?

Змагання/порівняння масок для волосся

Майже однаковий запах свіжості і чистоти - як після душу. Такий який не набридає

Дуже схожі склади між собою


Склад Lador
Water, Cetearyl alcohol, Benzyl Alcohol Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Jojoba Oil Oleyl Alcohol, Daucus Carota Sativa Root Extract Stearamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid Benzophenone-9, Hydrolyzed Collagen Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride, Panthenol Benzyl Glycol , Ethylhexy, lglycerin, Raspberry Ketone, Gardenia Yellow color, Fragrance

Склад Fanola
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum (Fragrance), Dipropylene Glycol, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Olea Europaea Fruit Oil (Olea Europaea (Olive) Fruit Oil), Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Allium Cepa Bulb Extract (Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract), Ferula Assa Foetida Extract, Cochlearia Armoracia Root Extract (Cochlearia (Horse-Radish) Root Extract), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Обидві маски чудово зволожують волосся і підходять на кожен день

Після користування легко розчісуватись, а волосся гладеньке

Fanola має кисліший Ph - буде ще краще діяти на волосі закриваючи кутикулу

У Fanola менше екстрактів квіток та це не погіршує її якість, так як вона містить оливкову олію, ферулу, часник, хрін, кислоти, жирний спирт

У Lador вона густа, а у Fanola ні, проте не рідка, а середньої консистенції

У Lador зручна помпа, але на кінчику носика помпи маска трохи підсихає і твердішає

У Fanola велика банка з кришкою

Fanola - 1500 мл. за 400 гривень

Lador - 530 мл. коштують 560 гривень

Тут кожному своє

Якщо ж мити волосся і користуватися маскою кожного дня, то доцільніше купити Fanola

Детальніше про неї⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/14394/

🏆

Мій фаворит серед них це маска Fanola, так як за ціну дешевше я отримую ідентичний результат з Lador, вистачить мені її дуже і дуже надовго, а ще для методу pre-poo її зручніше використовувати за рахунок консистенція і брати можна одразу величеньку жменю

🌹