wowmom

Молодша сестричка червоної помади - неперевершена маджента. Колір, який ви повинні спробувати

Молодша сестричка червоної помади - неперевершена маджента. Колір, який ви повинні спробувати
Молодша сестричка червоної помади - неперевершена маджента. Колір, який ви повинні спробувати

Привіт, красуні!

Моя невпинна любов до лінійки SuperStay Matte Ink все більше набирає обертів, і я хоч кожен раз обіцяю собі не купувати нові помади (ага-ага), втриматися від нового екземпляра у шикарному віддінку не змогла.

І так, ця покупка здійснена виключно завдяки клубу, адже я побачила у наших дівчат, і все... іскра, буря, кохання.

Молодша сестричка червоної помади - неперевершена маджента. Колір, який ви повинні спробувати

Мова йде про віддінок 120 - Artist.
І я сміливо можу назвати цю помаду молодшою сестрою червоної помади, адже колір насичений, соковитий, провокативний, але дуже красивий.

Він холодний, тому візуально зуби з цим віддінком будуть здаватися більшими.

Коли ви нанесете помаду, вона однозначно буде привертати на себе увагу, тому я б не радила з нею робити сильно яскравий макіяж очей.
Максимум стрілки.

Як і вся лінійка SuperStay Matte Ink, помада дуже стійка, але через особливість віддінку, я б не рекомендована з нею приймати їжу, адже з'їдається помада не дуже красиво.

І ще один важливий нюанс, після нанесення помади, десь через хвилину, я промокую губи серветкою, щоб прибрати липкість, і в такому випадку, вона не доставляє жодного дискомфорту, не сходить кусками, та краще тримається.

Я дуже рекомендую спробувати віддінок 120 Artist всім, хто хоче красиву насичену помаду, але вже трохи набрид класичний червоний. Впевнена, ви не розчаруєтесь.

Дякую за увагу 😘