alena.rosee

Нова колекція LCF de Provance

Нова колекція LCF de Provance

Сьогодні пишу про нову колекцію LCF de Provance 💜 бо так сподобались їх помади , що тепер думаю придбати одну ))) Та покажу деякі продукти з цієї серії 💜

Матова помада в стіку - це той продукт, який було мені цікаво спробувати, бо я люблю рідкі помади, але чомусь ці зацікавили ) Не знаю як в ваших магазинах , у нас тестерів давно не було на цю серію, але привітні дівчата з магазину все ж знайшли їх і дозволили відкрити ))) тому на фото помади і новенькі ))

Сам футляр досить гарний , це міцний пластик яскраво фіолетового кольору який покрит прозорою основою, на вигляд гарно 💕

Стік помади тонкий, але не крихкий. Помада в міру суха, але по шкірі розподіляється плавно, можна робити легке покриття, а можно і щільне.

Пахне приємно - ванількою ✨

На фото відтінки 1 і 2 (Свотчі далі)

Інші продукти серії :

  • Основа - база тілесна з спф та зелена для нейтралізації червоного
  • Цікавий хайлайтер (тестера ще нема) нагадує Глембі
  • Набір: штучні віі та підводка (чорна)
  • Тіні-олівець
  • Термо туш! (Це та що змивається теплою водою)

На фото нема:

засіб 3в1 (пудра - румяна -хайлайтер)

сяюча помада

палетка тіней

💜Матові помади (всі крім відтінка 4)

💜Тіні-олівці

Де підписані номера помад - денне світло на вулиці , не підписано - штучне світло.

Що сподобалось вам ?)) Мені дуже сподобались відтінки 1 та 2, 5 також гарний червоний , але в мене таких помад багато рідких.

По стійкості : помада легко змилась міцеляркою, червоний колір треба було трошки потерти )