🪽Kate Rina🪽

Parisienne Italia Pappa Reale Strengthening Conditioner Weak Hair

Parisienne Italia Pappa Reale Strengthening Conditioner Weak Hair

Зміцнювальний бальзам для пошкодженого волосся на основі маточного молочка від бренда Parisienne Italia що обіцяє :

- збагачений маточним молочком, яке має потужні відновлювальні властивості;
- інтенсивно зволожує, глибоко живить, ефективно зміцнює завитки;
- згладжує розпушені волосяні лусочки і заповнює порожнечі у структурі локонів реконструювальними мікрочасточками;
- надійно захищає пасма від деструктивного впливу стайлінгових приладів та запобігає їхньому пересиханню;
- полегшує розчісування і робить волосся слухняним;
- дарує завиткам пружність, шовковистість та блиск.

Зі всіма обіцянками справляється , але є в нього мінуси це домішок якихось крупинок , цікаво чи то мені такий попався 🤔 немає дозатору, трохи рідкий ! Аромат легкий і ненавʼязливий , майже не відчувається на волоссі .

За свої кошти він дуже добре працює , краще ніж мас маркет ! Маю пористе волосся по довжині , хто має такий тип волосся мене розуміє , як важко підібрати кондиціонер! Мені сподобався він тим що не зклеює волосся , не обтяжує , трохи додає блиску, легше розчісування !

Зараз моє волосся не в найкращому стані, випадає жах, осіння лінька затягнулась, тому вирішила докласти зусиль за його доглядом, замовила ампули від Vishy, буду тестити !

Parisienne Italia Pappa Reale Strengthening Conditioner Weak Hair
Parisienne Italia Pappa Reale Strengthening Conditioner Weak Hair

Завжди у пошуках нового бальзаму, користувалась багатьма профессійними засобами в Kerastase, L'Oréal , Matrix, Morocconoil , Lakme , є звісно в них фаворити ! Дівчатка , буду рада вашим порадам по догляду за волоссям 🩷