𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Сироватка від Elizavecca з епідермальним фактором росту. Чим відрізняється від гіалуронової 97%?

Сироватка від Elizavecca з епідермальним фактором росту. Чим відрізняється від гіалуронової 97%?
Сироватка від Elizavecca з епідермальним фактором росту. Чим відрізняється від гіалуронової 97%?
Сироватка від Elizavecca з епідермальним фактором росту. Чим відрізняється від гіалуронової 97%?

Сироватки для обличчя являються невід'ємною частиною мого догляду за шкірою.

Майже завжди я наношу їх під крем, але в деяких випадках (наприклад літом, щоб не обтяжувати шкіру) можу і соло, бо тип комбінований і в спеку схильний до жирності.

Першою моєю сироваткою від Elizavecca була с гіалуроновою кислотою 97%, її я купляла вже декілька разів, а потім почала знайомитися і з іншими. Асортимент у цього виробника великий, є з чого вибирати, головне, щоб вдало. Відгуки такі різні, що інший раз сумніваєшся на чому зупинити свій вибір. Якось я пробувала тканинну маску від Elizavecca із серії EGF, яка мені дуже сподобалась, тож вирішила взяти і сироватку з таким інтригуючим "епідермальним фактором росту".

Упаковка стандартна, як завжди з милим поросятком.

Сироватка на вигляд ідентична гіалуроновій, така ж прозора і має однакову густоту, але по текстурі не така в'язка, а більш гелево-водяниста.

Вираженого запаху я не чую, він ледь помітний, можна сказати, що його практично нема. Лише зовсім трохи можна спіймати ніжні косметичні нотки.

Сироватка з легкістю розподіляється, на відміну від гіалуронової 97% вбирається не так миттєво, але теж швидко. В порівнянні EGF лишає липкість на декілька хвилин уже після нанесення. В процесі поглинання, як наприклад у гіалуронової, липкості зовсім нема, а виникає потім.

Засіб інтенсивно зволожнює шкіру і робить її дуже м'якою, в порівнянні не матує. Одразу після нанесення шкіра виглядає просто зволоженню, але з часом лице трохи набуває природного сяйва, але жирним його не назвеш.

Хвилин через 5-7 після нанесення відчуття вже повністю комфортні. Для моєї комбінованої шкіри сироватка підійшла, вона не викликала негативних наслідків (висипання і забитих пор), добре доглядає за шкірою, але я поки не можу сказати, що відбулись якісь видимі зміни у стані шкіри. І чи будуть вони взагалі... Якщо чесно, то і не очікую чогось незвичайного.

Також не можу сказати, що вона краще, чи гірше за гіалуронову. Вони трохи відрізняються між собою і кожна подобається по своєму. Сироватка з EGF по відчуттям дає більше зволоження.

Враховуючи, що моя шкіра схильна до жирності, то на літній період EGF вже точно б не взяла, бо мені і так вистачає сяйва, а зараз, коли шкіра навпаки схильна до сухості, то це чудовий варіант.