Результати розіграшу готові!
Тестую косметику з MAKEUP Club
Стільки коментарів на MAKEUP Club ще не було під жодним постом! А все тому, що в одному місці зібрались справжні фанати косметики, які готові тестувати новеньке и писати про свій досвід. Почнемо з тих, хто вже став частиною життя спільноти та чиї дописи зібрали найбільше переглядів за весь час існування проекту. Дякуємо за вашу активність - ви отримуєте 10 перших боксів для тестування❤️!
- Vikulyk
- DEPECHE GIRL
- ДАРÍЯ КÓВАЧ
- Тетяна Супронюк
- Alina Litva
- Kizza
- Anna Feerie
- Hanna Domashenko
- Olga Voronova
- Бернацкая Юлия
Ще 10 боксів відправляються до тих, хто першими залишили коментарі. Нам дуже приємно, що ви слідкуєте за стрічкою нон-стоп і не пропускаєте жодну публікацію. Найшвидші, так тримати💪.
- О'L
- Смирнова Олександра
- Демчук Іванна
- Kovba Mariia
- Олександра
- Бесараб Евгения
- Мартиненко Юлия
- Чуева Ирина
- Кузя Ю-а
- Чернявская Мария
І останні 10 коробочок прямують до щасливчиків, яких random.org обрав серед авторів коментарів до цього поста. Вітаємо, сьогодні удача посміхнулась саме вам🥳.
Уся спільнота дуже чекає на ваші дописи та looks із враженнями про продукти до 13 лютого. Бажаємо, щоб ваші відгуки зібрали ще більше вподобайок, ніж цей пост!
____________________________
Ми знаємо, як ти любиш дізнаватись про нові продукти та знайомитись із ними ближче.
Саме тому підготували бокси, один з яких може поповнити твій beauty-арсенал. На що ми чекаємо у відповідь? Лише твої позитивні емоції та чесний відгук у MAKEUP Club, який допоможе іншим учасницям підібрати свій ідеальний догляд.
Щоб взяти участь у конкурсі, напиши коментар “ХОЧУ ТЕСТУВАТИ З MAKEUP CLUB” під цим дописом. Усього буде розіграно 30 наборів. До кого вони відправляться?
- Перші 10 боксів отримають активні учасниці, які були з нами з перших днів!
- Ще 10 поїдуть до підписників, які першими залишать коментар під цим постом.
- Останні 10 ми оберемо рандомно 26 січня.
Слідкуй за результатами в групі MAKEUP Club Official. Нехай доля посміхнеться саме тобі!
Додаємо спойлер вмісту корбочки.
Коментарі (0)