𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream

Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream
Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream
Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream
Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream

Помада від Urban Decay із лінійки Cream

Оформлення - окрема тема. Воно шикарне. Багато хто порівнює цей футляр з гільзою, чи патроном, так як є відповідна схожість. В любому випадку зовнішній вигляд - це естетична насолода для жіночого ока, бо виглядає вишукано і стильно.

Помада від Urban Decay Vice Lipstick #Violate із лінійки Cream

Такий футляр приємно тримати в руках. На зовнішній його стороні є тиснення бренду, як і на самому стіку. Закривається надійно до характерного клацання.

Відтінок Vilate, трохи не мій, але він дуже красивий. Це ніжна рожево-бузкова суміш, колір якої трохи може мінятися при певному освітленні.

Вираженої віддушки не має, але якщо принюхатись, то можна відчути помадні нотки.

Помада має приємну кремову текстуру, дуже сподобалась її формула, бо нереально комфортно відчувається на губах. Пігментована добре. Навіть в один шар дає рівномірне і щільне покриття. Наноситься дуже легко, немов тає на шкірі, але зовсім не розпливається і не виходить за контур губ.

В складочках помада не збирається, навіть на моїх проблемних губах, які завчасно не підготувати - виглядає досить непогано. Сильні недоліки ( лущіння, ранки і т.д.) вона все ж таки може підкреслювати, але не так щоб дуже критично.

На губах помада відчувається наче кремовий бальзам, але більш щільніший за текстурою . Вона зволожує губи і пом'якшує їх. Чого-чого, а такого догляду я не очікувала, тож була приємно здивована.

Фініш дає вологий, стійкість непогана. Звісно ж, що з такою текстурою вона відпечатується на склянках і т.д., але інакше ніяк, це ж не стійка матова...

Помада мені сподобалась і своїм розкішним дизайном і якістю, залишив після себе тільки приємні враження.