Г. Еля

Все про мій догляд за волоссям

Все про мій догляд за волоссям

Можливо комусь відгукнеться моя історія, а хтось знайде для себе щось цікаве🥰 Отож, генетика не нагородила мене густим і міцним волоссям. Воно завжди було пухнасте, тоненьке, ломалося і росло дуже погано. Словом, слов'янський тип волосини🥲 Тому я завжди була одержима бажанням відростити його. В мене трошки залежність від всяких чудо-засобів. Пропивала курс Пантогару та багато інших вітамінних комплексів, добавок. Можу з впевненість сказати, що на теперішньому етапі мені подобається стан мого волосся, хоча ще є над чим працювати.

Отож, чим я користуюся зараз:

Шампуні завжди міняю. Взагалі я вважаю, що забагато в цьому світі є крутих засобів, щоб завжди користуватися чимось одним. З останніх: La'dor Keratin LPP Shampoo, L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa +, Garnier Fructis Superfood. Зараз закінчую AlfaParf Semi Di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo, хороший шампунь, добре промиває шкіру голови. Багато читала відгуків, багатьом не подобається дуже різкий запах чоловічих парфумів. Мені, як не дивно, навпаки дуже сподобався аромат, дійсно чоловічий парфум, свіжі та акцентні. Але хто надто чутливий до запахів, має бути уважним

Колись не надавала цьому великого значення, дерла волосся дерев'яними та залізними гребінцями і травмувала шкіру голови🙈 Одним словом, жах. Я реально колись вважала, що дерев'яні розчіски зберігають хороший стан волосся. Зараз лише щітки з м'якенькими зубчиками. Користуюся своєю улюбленою від Janeke, що отримала в подарунок від Оксана К.❤️ А ще нарешті придбала хорошу щітку для сушки і вкладання волосся. Не розумію, як я раніше жила без неї... Для себе вибрала від Brushart, залишилась задоволена. Окремо хочу наголосити, що дуже важливо регулярно мити щітки, очищуючи від бруду. Так ви не лише продовжите життя своєї щітки, а й покращите стан свого волосся.

Тут я прямо фанат😍 Адже маю сухе, пористе волосся. Перепробувала багато, починаючи найдешевшими та закінчуючи розхваленими та не дуже бюджетними. Дуже довго була прихильницею олійки від Brelil (виробник називає продукт рідкими кристалами). Купляла не одну баночку, дійсно надає блиск і має нереальний аромат. Потім під впливом хороших відгуків придбала олійку від Semi di Lino. Теж дуже достойний продукт, і зважаючи на об'єм 100 мл, вам її вистачить дууже на довго. Періодично тестувала рідкий шовк від Chi, найбільше мені сподобався Silk Infusion з червоним ковпачком.

Тут я люблю комбінувати, поєднувати, пробувати новинки. Зараз чергую бальзам від Noah з Garnier superfood. Результатом задоволена, дають достатньо зволоження. Noah купляла в магазині наосліп, без жодних очікувань. Виявився хорошим, по текстурі досить густий, має ненав'язливий аромат. Garnier гарно зволожує, і розмір мене тішить, адже всі маски і бальзами закінчуються в мене дуууже швидко.Тестую новинку від Bed Head, наразі рано робити висновки, фото після миття волосся прикріплю.

Сюди я віднесу засоби з розмарином, які зараз достатньо поширені. Я мала досвід з розмариновою водичкою, яку варила сама. Ефект мені подобався, проте були проблеми зі зручністю та зберіганням. Розмарин досить швидко псувався, швидко треба було варити нову водичку. Тому вирішила спробувати розмариновий тонік від Weleda. Трохи згодом поділюся враженням, проте вже можу відзначити приємне відчуття на шкірі голови після нанесення та дуже трав'яний, лікарський запах. Не скажу, що пахне лише розмарином, адже в складі є й інші добавки. Запах більше нагадує трав'яні сиропи від кашлю з дитинства😄

Також намагаюсь використовувати термозахист. Зараз маю Alfaparf Style Stories Thermal Protector, приємний аромат та гарний результат. У вигляді спрею, схожий на лак. Звісно, оцінювати дію термозахисту дуже важко, але по відчуттях мені подобається. Ще дуже хочу спробувати термозахист від Real Shea. Думаю, наступним буде він😉 Для стайлінгу разом з термозахистом придбала теж гель Alfaparf. Виробник вказує, що це текстурувальний гель легкої фіксації. Фіксація справді дуже легка, але мені вистачає. Єдине, що текстура мені здалась достатньо неприємною, дуже липка і з незрозумілим запахом. Думаю, що скоро придбаю для укладки щось нове. А хто дочитав допис, дякую Тобі за терпіння та цікавість❤️