𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю

Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю
Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю
Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю

Я прихильниця пінок для вмивання від Farmstay. Мені подобається цей виробник, бо чудова якість і бюджетна ціна не можуть не радувати.

Із великого асортименту я перепробувала багато пінок, деякі з них брала повторно (інколи по декілька разів).

Останні роки для очищення шкіри (маю на увазі умивалки) я надаю перевагу саме корейським пінкам. Інколи можу використовувати різні гелі, крема, але пінки - на постійний основі, особливо для вечірнього, більш глибоко очищення.

Пінка з екстрактом насіння зеленого чаю з великим об'ємом, який складає 180 мл. Вистачить надовго.

Туба із м'якого пластику, захищена фольгою. Кришечка зручна, не треба відкручувати, відкривається з легкістю. У мене завжди з винтовими все вискальзує з рук поки закриєшь, а тут без проблем.

Аромат засобу приємний, свіжий з рослинними нотками, ненав'язливий, мені подобається.

Екстракт насіння зеленого чаю, який входить до складу, по своїм властивостям повинен заспокоювати шкіру, усувати подразнення, зволожувати і покращувати її стан.

Зовнішній вигляд пінки як і у багатьох їй подібних. Вона в міру густа, зі звичною щільною текстурою.

Усі корейські пінки бажано взбивати за допомогою сіточки, щоб не були такими концентрованими. І звісно ж, що при взбиванні утворюється пишна і об'ємна маса.

Ця пінка піниться шикарно. Навіть якщо її не взбивати сіточкою, а просто розтерти в руках, то утворюється достатня кількість навіть з малої горошини.

Як правило, вечірній демакіяж у мене завжди починається з міцеллярної води. За її допомогою я видаляю тональний крем і туш. Тільки тоді йду вмиватися. Пінкою повний "грим" ніколи не змиваю.

Під час вмивання відчуття приємні і комфортні. Пінка гарно справляється зі своєю задачею: ефективно очищує шкіру, видаляючи залишки косметики, бруд який назбирався на шкірі протягом дня і себум. Чистить до скрипу, але не викликає негативних наслідків, не пересушує епідерміс і не стягує. Якщо одразу не нанести зволожуючий засіб, то нема відчуття вираженої сухості, але зараз в мене шкіра як раз -таки схильна до цього, тому я стараюся не затягувати і як можна швидше нанести доглядову косметику. Бо все одно повний комфорт настає тільки після цього.

Моїй комбінований шкірі ця пінка підійшла. Ніякої неприємної реакції не викликала, шкіру не подразнює і не пече, не викликає почервоніння.

Обличчя після вмивання матове, пори звужені, трохи вирівнюється тон, відчувається повноцінна чистота і свіжість.

Обличчя після вмивання матове, пори звужені, трохи вирівнюється тон, відчувається повноцінна чистота і свіжість.Обличчя після вмивання матове, пори звужені, трохи вирівнюється тон, відчувається повноцінна чистота і свіжість.

За таку бюджетну ціну, особливо враховуючи об'єм ,на мій погляд - це гарний варіант.

Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю
Пінка для вмивання від Farmstay з екстрактом насіння зеленого чаю